Siema , jestem tu nowy i chciałbym sie dowiedzieć czy muj plan jest dobry :
1.Poniedziałek - 20 x2 serie pompek oraz 30 na każdą rękę wyciskania hantla..........no i tak jakoś robie co dzień bo niestety nie mam innego sprzętu oprucz : hantla 6,5 kg, gum do rozciągania no to wszystko .....czy moglibyście mi jeszcze poradzic jak robić ćwiczenia tymi gumami aby klata rosła?????Nie chce się narzucac ale jak ktoś by mógł to prosze o wklejenie zdjęcia jak to się robi czy cos w tym stylu ....bo ja troche niekumaty jestem
))):P
1.Poniedziałek - 20 x2 serie pompek oraz 30 na każdą rękę wyciskania hantla..........no i tak jakoś robie co dzień bo niestety nie mam innego sprzętu oprucz : hantla 6,5 kg, gum do rozciągania no to wszystko .....czy moglibyście mi jeszcze poradzic jak robić ćwiczenia tymi gumami aby klata rosła?????Nie chce się narzucac ale jak ktoś by mógł to prosze o wklejenie zdjęcia jak to się robi czy cos w tym stylu ....bo ja troche niekumaty jestem
))):P
Krzysztof Piekarz
rzezba za***ista i ok 34 w lapie (moze sie wydawac malo ale przy takiej rzezbie wyglada naprawde fajnie) 
duzo jedz odwiedz dzial odzywianie i bedziesz rósł