SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Pompki

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3599

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 60 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 466
Pytanie czy pompki moge robić dzień w dzień czy lepiej robić przerwy zgodnie z planem treningu czekać aż to klatki??
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 805 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10721
chcesz jednoczesnie trenowac pompki i planem kulturystycznym na silowni? to pompki jako dodatek raczej, gimnastyka poranna. wytrzymalosci i sily na raz nie zabardzo jest sens trenowac.
...
Napisał(a)
rion10 Moderator
Ekspert
Szacuny 7053 Napisanych postów 63257 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 787423
j/w
Jesli masz juz ułożony plan na siłowni to nie ma sensu klatki katować pompkami mozesz ewentualnie traktować pompki jak rozgrzewke ale nie więcej bo po co


pozdro
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 60 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 466
nie nie ja pompki traktuje jako trening klatki bo na siłownie nie mam czasu.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 805 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10721
napisz jak trenujesz, bo cos niejasne to wszystko
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 60 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 466
Poniedziałek;
(grzbiet+biceps)
-PODCIĄGANIE SZTANGIELKI W OPADZIE(WIOSŁOWANIE): 3s 10p* -uginanie ramion ze sztangielką chwytem młotkowym 3s po 10p*
Środa:
(klatka+ triceps)
- Pompki klasyczne: 2s po 10p
- pompki niesymetryczne 4 s 10p
Pompki głową w dół(nogi na podwyższeniu) 4 s po 10
Pompki na taborecie 2 s 10p
-WYCISKANIE "FRANCUSKIE" JEDNORĄCZ SZTANGIELKI W SIADZIE 3s 10p*
-PROSTOWNIE RAMIENIA ZE SZTANGIELKĄ W OPADZIE TUŁOWIA 3s 10p*
-POMPKI boczne 2s 10p -wyciskanie sztangielek 3x15 -rozpiętki 3x15
Piątek:
(naramienne+przedramię)
- uginanie nadgarstka z hantlem nachwytem, podchwytem i młotkowo
- obracanie nadgarstka z hantlem
- trzymanie hantla na czas - jeśli masz dużo obciążenia
- uginanie ramienia nachwytem -unoszenie sztalgilek bokie(jednorącz) 3s po 6p*
-unoszenie sztangielek przodem (jednorącz) 3s po 6p*

Ten zestaw znalazłem na jednym z tematów i po części jest dla mnie też dobry. Nie mam w domu sztangi więc wszelkie ćwiczenia ze sztangą odpadają.Jestem jeszcze w trakcie kompletowania ćwiczeń i jeżeli byście coś dodali poprawili itp to prosze bardzo o rade, i ćwiczenia na biceps i inne.

Zmieniony przez - stefan91 w dniu 2008-02-20 16:54:07
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 805 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10721
ja bym wogole dzielonego nie robil. sens dzielonego to duza intensywnosc cwiczen, ktorej tu nie ma. cale cialo 3 razy w tygodniu. a jaka masz ta hantelke? na przyklad jednym ciezarem biceps i wioslowanie robisz?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 60 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 466
hantel mam 7 kg i moge dołożyc jeszcze 2 kg.To zaproponujcie mi coś sensownego bo ja nie bardzo potrafie układać taki plan ćwiczeń,
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52111 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Najlepiej rozłuż sobie seryjkami np.8 serii po 20 powtórzen i co dwa dni az w koncu dojdziesz np do 40.Ja to robiłem i po miesiacu zrobiłem 80 pompek
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 60 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 466
wczesniej ćwiczyłem 4x40 pompek ale to mam tylko samem pompki cwiczyć i nic wiecej? co z tym całym planem??
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 805 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10721
http://www.kulturystyka.pl/atlas/trening_domatora.htm

a ten tutaj ci nie pasi, 3 razy w tygodniu? na plecy dorzuc drazek, bo te kilka kilo do wioslowania to troche niezabardzo, no i nie unikaj cwiczenia nog.
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co najpierw?

Następny temat

Trening drobnego 17 latka

electro
Polecane artykuły