w skrocie jest to najgorsza dieta z mozliwych,zawiera ok 20% bialka, i ok 40% weglowodanow i 40% tluszcze glownie zwierzecych,w takich proporcjach,weglowodany odkladaja sie w tluszcz a spalane sa tluszcze zwierzece,,juz lepiej gdy weglowodany stanowia ponad 60% a tluszcze max 20%lub mniej
lub tez inna opcja tluszcze 70%,bialka 20 i wegle 10%, wazne tez zeby bialko nie przekraczalo 20% diety bo tylko niepotrzebnie przyspieszy metabolizm i zuzywanie sie organizmu
bez sensu jest tez stosowac diety odchudzajace zawierajace prawie tylko białko,bo i tak ok. 70% tego bialka organizm przerobi na weglowodany,a przy tej diecie jak na ironie bedziemy tracic wode i miesnie zamiast tluszczu na dłuzsza mete, w dodatku nadmiar białka za bardzo pobudza uklad nerwowy pobudzajac wydzielanie hormonow stresu jak adrenalina ,noradrenalina czy kortyzol
lub tez inna opcja tluszcze 70%,bialka 20 i wegle 10%, wazne tez zeby bialko nie przekraczalo 20% diety bo tylko niepotrzebnie przyspieszy metabolizm i zuzywanie sie organizmu
bez sensu jest tez stosowac diety odchudzajace zawierajace prawie tylko białko,bo i tak ok. 70% tego bialka organizm przerobi na weglowodany,a przy tej diecie jak na ironie bedziemy tracic wode i miesnie zamiast tluszczu na dłuzsza mete, w dodatku nadmiar białka za bardzo pobudza uklad nerwowy pobudzajac wydzielanie hormonow stresu jak adrenalina ,noradrenalina czy kortyzol
Krzysztof Piekarz
)?