SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

znowu pytanie o silownie w sw...

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 870

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 216 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1070
wiele razy poruszane, z reszta przeze mnie kiedys takze...
trenuje zupelnie rekreacyjnie kicka ale widze postepy i chce zrobic jeszcze wieksze. trenuje 2-3 razy w tygodniu i do tego 2 razy w tyg silka. przestalem juz typowo przerzucac ciezary, od jakiegos czasu robie tylko pompki na poreczach, podciagania na drazku, brzuszki, marwty ciag, wycisk na lawce. dwa ostatnie cwiczenia z duzym obciazeniem ktore pozwala mi wykonac max 3 ruchy. ale w sumie nie widze jakies duzej poprawy od tego gdy robilem normlana silke partiami itp.. czy jest to odpowiedni trening jesli chce zachowac dynamike? chodzi o to ze czuje sie taki troche spiety, rozciagam sie itp ale odczuwam braki w ruchomosci w poszczegolnych stawach i zastanawiam sie ktore cwiczenia na silce nie beda wplywac negatywnie na moj wynik podczas treningu kicka. chce zachowac poprawic swoja gibkosc wiec czy powinienem zupelnie wyeliminowac elementy silowe?

Jesli sa na forum specjalisci/trenerze to prosze o rade jak cwiczyc na silce zeby to mialo sens..

Zmieniony przez - przemas83 w dniu 2008-02-15 20:12:06

nie wiem co napisac

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1922 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7236
hej.

"odrobina aromatu zawsze pozostaje na ręce która podaje ci różę"

http://www.sfd.pl/Shula/WFC_CHALLENGE/Dziennik_Blog.2011/2012r.-t803927.html 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1922 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7236
trening ok.jeśli zachowasz odpowiednie proporcje pomiędzy siłownią,a rozciąganiem powinno być ok.

"odrobina aromatu zawsze pozostaje na ręce która podaje ci różę"

http://www.sfd.pl/Shula/WFC_CHALLENGE/Dziennik_Blog.2011/2012r.-t803927.html 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 158 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2079
Założe specjalnie dla ciebie nowy post ktory prozyszykowalem nie wiedzialem gdzie go tylko wsadzic patrz tematy wyzej
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 916 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7266


sproboj tego
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kolano!

Następny temat

Yawara - opis, techniki walki

electro
Polecane artykuły