Witam mam prośbę o pomoc w wyborze kolejnych odżywek..właśnie kończę jeśc monohydrat kreatyny z olimpu-jjem razem z hmb z olimpu-po treningach piję carbo..jestem piłkarzem i głównie zależy mi na poprawie siły i wytrzymałości i oczywiście na wzmocnieniu mięśni..jeśli ktoś może mi doradzi co teraz zakupic to fajnie-dodam tylko że kreatyne miałem 300 kaps.hmb też 300kaps. więc pewnie też jakaś przerwa byłaby wskazana...w związku z tym że w.w. odżywki były pierwszymi jakie jadłem proszę o pomoc w doborze kolejnych.. wszystkim pomocnym z góry dziękuję
KSL
Krzysztof Piekarz
