SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

proszę o pomoc w doborze odżywek olimp

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1032

Nowy temat Dział zamknięty
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 288
Witam mam prośbę o pomoc w wyborze kolejnych odżywek..właśnie kończę jeśc monohydrat kreatyny z olimpu-jjem razem z hmb z olimpu-po treningach piję carbo..jestem piłkarzem i głównie zależy mi na poprawie siły i wytrzymałości i oczywiście na wzmocnieniu mięśni..jeśli ktoś może mi doradzi co teraz zakupic to fajnie-dodam tylko że kreatyne miałem 300 kaps.hmb też 300kaps. więc pewnie też jakaś przerwa byłaby wskazana...w związku z tym że w.w. odżywki były pierwszymi jakie jadłem proszę o pomoc w doborze kolejnych.. wszystkim pomocnym z góry dziękuję

KSL

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 10990 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 88360
wybierz cos co poprawi Twoja wydolnosc tlenowa, masz do wyboru suple z jablczanem cytruliny, l-karnityne...a takze cos co bedzie oszczedzac energie podczas wysilku jak np bcaa

Pozdrawiam
misoo

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 288
A czy mógłbyś polecic mi jakieś konkretne produkty z olimpu?

KSL

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 288
Taki zastaw: AerO2 z biogenix'a + bcaa z olimpu bylby dobry ?+ oczywiście Carbo..

KSL

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 864 Napisanych postów 1070 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 22271
taurna 1500 i acetosteron-polecam

off

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Dział zamknięty
Poprzedni temat

Po co w Massace kofeina?

Następny temat

Kolarstwo - do Pana Szukały, albo serty :)

electro
Polecane artykuły