SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kolarstwo - do Pana Szukały, albo serty :)

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1894

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 206 Wiek 69 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5265
Witam!!
Jestem kolarzem. Ineteresuje mnie dobor suplementow. Cel to wytrzymalosc silowa + niewielka redukcja. Sezon rusza 1 Kwietnia. Bardzo wazny wyscig mam 15 kwietnia. Znajomi kolarze doradzili mi abym cykl suplementacyjny zaczal juz w polowie lutego. Sam nie wiem, wiec prosze o pomoc. Na suplementy mam do wydania 170zl. Koledzy doradzili abym kupil kreatyne. Tylko jaka forme? Jablczan, monohydrat, a moze kre-alkalyn? Do tego HMB? BCAA? Mam juz witaminy i gainera. obecnie trenuje do konca lutego 3 razy w tyg. na silowni na sile, do tego 2 razy w tyg. mam basen i 2 razy w tyg. jezdze na rowerze. Do tego mam dwa razy w tyg. hale i jeden dzien saune. Prosze o rozpisanie suplementow jak, kiedy i ile :) Bede bardzo wdzieczny. Pozdrawiam :)

Do serty: widzialem ten plan ktory rozpisales z rozpiska na okresy. Nie wiem w jakiej kolejnosci to zostalo opisane wzgledem przydatnosci. Tak jak napisalem mam tylko 170zl
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 565
Witam,
Dzięki Tompoz! - filtrowałem bazę sfd pod kątem kolarstwa, i tego artykułu nie znalazłem. Jeżeli masz jeszcze jakieś ciekawe linki na temat suplementów w kolarstwie to chętnie poczytam!
Pozdrawiam,
Biker
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 3393 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15438
Witam, w aspekcie aktualnego twojego cyklu przygotowawczego jaki opisujesz polecam z suplementów kreatynowych jabłczan kreatyny oraz dodatkowo HMB-olon. Dodatkowo korzystnie będzie zastosować aminokwasy BCAA oraz THERMO SPEED. Schemat suplementacji można przyjąć następująco:

TCM: 2 kapsułki na czczo ; 2 po treningu / w dni wolne 2 na czczo, dwie wieczorem
HMB-olon: 3 razy dziennie po 2 kapsułki
BCAA - 5-6 kapsułek przed treningiem (wystarczy w dni treningowe)
THMERMO SPEED - 2 kapsułki na czczo oraz 2 przed treningiem

Celem powyzszej suplementacji jest wzrost siły, szybkości i wytrzymałości siłowej przy jednoczesnej redukcji tłuszczu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 206 Wiek 69 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5265
Dziekuje z calego serca!! I ten cykl utrzymac do konca marca rozumiem. A w sezonie? Tzn. od kwietnia do pazdziernika?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 206 Wiek 69 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5265
I jesli moglbym prosic to prosze uporzadkowac te suplementy wzgledem przydatnosci. Czy po HMB-olon nie zaleje sie woda?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 206 Wiek 69 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5265
wszystko razem wynosi kolo 300zl, wiec troszke za duzo. a moze np. clout?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
nie jestem pewien czy na pytanie o clout dostaniesz odpowiedz - w koncu to rzecz nie z arsenalu Olimpa - a wlasnie te zabawki sa tutaj omawiane :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 206 Wiek 69 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5265
zdecydowalem sie na zakup cell pump + bcaa MC olimpu. Mam zamiar dokupic do tego jeszcze l-karnityne. Cykl zaczne w polowie lutego skoncze w polowie kwietnia. Panie Darku: lepiej bedzie zrobic teraz ten cykl dwa miesiace i przed mistrzostwami polski (w polowie czerwca) tak ze dwa tyg. zrobic cykl, czy jechac na stalej suplementacji kreatyny??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 22600 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 112308
W jakim celu planujesz zakup l-karnityny? Jeśli chodzi o redukcję tłuszczu, to polecałabym preparat bardziej kompleksowy, np. Thermo Speed. Co więcej, TS powinien wyzwolić w Tobie więcej energii ze względu na zawartość kofeiny.
Co do suplementacji kreatyny, skłaniałabym się ku dwóm cyklom.

28:06:42:12
That is when the world will end.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 206 Wiek 69 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5265
Ok Grasik!! Tak tez zrobilem. Kupiel 90kaps TSE. Tylko jak go dawkowac? Termogenikow raczej nie powinno sie brac dluzej jak miesiac. Myslalem, zeby dokupic jeden blister i brac dwie kapsy 30min. przed sniadaniem i 2 przed treningiem. co o tym sadzisz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 22600 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 112308
To, że termogeników nie powinno się brać dłużej niż miesiąc, jest stwierdzeniem... dość ogólnym, powiedzmy. Wszystko zależy od składu preparatu, organizmu, tego, czego oczekujemy, jak reagujemy itd. Dawkowanie powinno być dobre. Jeśli zbyt gwałtownie reagujesz na kawę, zacznij od 1 kapsułki dwa razy dziennie. Z czasem można próbować zwiększyć dawkę np. do 2x3 kaps/dz. Obserwuj organizm, a będzie dobrze. Pozdrawiam.

28:06:42:12
That is when the world will end.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
Termogenikow raczej nie powinno sie brac dluzej jak miesiac.

skad to sie wzielo ??
u osob zdrowych nie widze takich ograniczen - a u osob z problemami zdrowotnymi lekarz powinien o tym decydowac
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

proszę o pomoc w doborze odżywek olimp

Następny temat

Biogenix Monster Mass vs Gain Bolic 6000

WHEY premium