Pod jakim kątem ustawiacie sobie ławeczkę, gdy ćwiczycie klatkę pod skosem? Ja zazwyczaj ustawiać na 1poziome, czyli jak najbardziej poziomo. Słyszałem, ze niektórzy ustawiają nawet na ok 45stopni, ale wydaje mi sie że to za bardzo angażuje barki, mam racje?
Glory Glory Man Utd !!!
Krzysztof Piekarz
