No, ale jak zmierzyć to ? na wagę łyżkę i dolać oliwy ?? to jak z tym jeszcze treningiem
?
?Ilość wyświetleń tematu: 27219
?
jakieś sugestie ?

a co do tych poręczy to jak zrobiłem te 12 to czułem, ze jeszcze 2-3 powtorzenia bym dał radę, a te 6 w next serii juz ledwo co poszło ;/ co do MC właśnie nie wydaje mi sie, że mam za słabe prostowniki, myślę, że raczej na odwrót, dwugłowe odstają od prostowników i dlatego prostowniki przejmują "całą" pracę (?)
) to też wygladem chyba są lepsze od dwugłowych (bo uda mam chude to mozna wywnioskowac już)
Nasz sklep
Mega promocja
Podobne tematy
Artykuły