SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Czy dobre mam efekty przez 2 lata

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4095

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez Michail z działu Trening dla zaawansowanych.
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
muj wiek to 16 lat i chiałbym się dowiedzieć czy tyle co ja ćwicze to mam dobre efekty wzrost 180 waga 76

Przysiad- 140
KLATA-128
BICEPSZ NA JEDNOM RĘKE-31
POMPEK-94

TYLKO GUPOT NIE PIŚCIE
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 105 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1953
TOYSY
realne przez dwa lata skupiajac sie tylko na kilku cwiczeniach a tu chyba tak bylo '' aaaa nie komentuje juz bo chyba nie warto...
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 649 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18020
lepiej naucz sie pisać poprawnie po polsku a nie rekordy sprawdzasz...

Wg mnie rekord to dla każdego sprawa indywidualna, nikt nie będzie Ciebie tu chwalił za to ile podniesiesz... Sam powinieneś wiedzieć czy przez te 2 lata ostro ćwiczyłeś czy sie opier******ś
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 145 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12925
Czlowieku spytaj sie mamy ona powinna wiedziec najlepiej
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 793 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 34218
Jesli to prawda to kozackie efekty ale pracuj na ortografia :P
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 105 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1953
ale to cwiczysz kulturystyke? bo troche mi nie pasuje waga i wydaje mi sie ze silowo spoko ale z wygladem bedzie gorzej
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1053
Wrzuć foty to będzie można coś więcej powiedzieć.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1595 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 38302
lepiej jakbyś jeszcze napisał obwody. z tego co tu widzę to wyniki są bardzo dobre, chodź po zdjęciu z profilu widzę żę z wyglądem gorzej
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 10951 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 73516
to nie dział na akie ******ły
az sie odechciewa czytać ...
pochwaliłeś sie? o to chodziło?
jestes moim idolem !
idź sobie stąd gdzie indziej
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 11601 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 70678
prowokacja.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 2295 Napisanych postów 5807 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 218361
Ćwiczysz dla siebie.

Co Ci z tego, że ktoś tutaj powie Ci, iż efekty super, jak Tobie mogą do końca nie odpowiadać?

Poniekąd pewnie dlatego założyłes ten temat- bo powątpiewasz w wielkość tych efektów.

Lub chciałeś się pochwalić.

Tak czy siak- obie drogi niemądre...

POZDRO
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 249
na tych zdj to tak sobie wyglądasz....lepiej to sie naucz pisać

bd.

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przetrenowanie, wielkosc miesni ? Jak to jest ?

Następny temat

Problem ze sprzętem- pomóżcie

electro
Polecane artykuły