siemanko chlopaki
chce sobie zrobic wyciag na mojej domowej silce, mam juz troche sprzetu i przydalby sie wyciag górny z dolnym, material spawarke i troche umiejetnosci mam wiec juz pol sukcesu jest :] ale neiw eim skad i jakie wziąć kołka do wyciagu, chce zeby byly na łozysku bo maja w miare lekko chodzic. czy wystarcza takie:
http://www.allegro.pl/item285095289_stalowe_kolka_takich_szukaliscie.html
kupowal juz ktos takie?? jak sie sprawdzaja?? orientujecie sie jaka maja wytrzymalośc i wogole czy sie nei rozlecą??
pozdro czekam na odp
chce sobie zrobic wyciag na mojej domowej silce, mam juz troche sprzetu i przydalby sie wyciag górny z dolnym, material spawarke i troche umiejetnosci mam wiec juz pol sukcesu jest :] ale neiw eim skad i jakie wziąć kołka do wyciagu, chce zeby byly na łozysku bo maja w miare lekko chodzic. czy wystarcza takie:
http://www.allegro.pl/item285095289_stalowe_kolka_takich_szukaliscie.html
kupowal juz ktos takie?? jak sie sprawdzaja?? orientujecie sie jaka maja wytrzymalośc i wogole czy sie nei rozlecą??
pozdro czekam na odp
Krzysztof Piekarz
te od wózków marketowych są ch... warte. Jak chcesz legalnie to poszukaj w sklepach metalowych (takich gdzie kupuje sie śruby itp.)
