SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

jakie i skad kolka do wyciagu??

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7029

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2731
siemanko chlopaki

chce sobie zrobic wyciag na mojej domowej silce, mam juz troche sprzetu i przydalby sie wyciag górny z dolnym, material spawarke i troche umiejetnosci mam wiec juz pol sukcesu jest :] ale neiw eim skad i jakie wziąć kołka do wyciagu, chce zeby byly na łozysku bo maja w miare lekko chodzic. czy wystarcza takie:

http://www.allegro.pl/item285095289_stalowe_kolka_takich_szukaliscie.html

kupowal juz ktos takie?? jak sie sprawdzaja?? orientujecie sie jaka maja wytrzymalośc i wogole czy sie nei rozlecą??

pozdro czekam na odp
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Ekspert
Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
śmietnik nie waży 200 kg szczególnie jak jest pusty te od wózków marketowych są ch... warte. Jak chcesz legalnie to poszukaj w sklepach metalowych (takich gdzie kupuje sie śruby itp.)
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 3046 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 55582
powinno wytrzymac
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3451 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 77039
stalowe na łożysku, wyglądają solidnie i takie pewnie są
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2731
no niby tak ale czy w tej cenie napewno sa takie dobre jak wygladaja?? wygladaja jakby byly "zlożone" na nity czy cos w tym stylu, nie chce rzeby sie rozjechaly na dwie czesci
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 2164 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 26899
Wez idz zakosc koszyk z lidla itp i kulka odkrec ..pzdr
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2731
heh akurat w okolicy brak lidla. ale jesli chodzi o te kółka do ktorych dalem linka to co o nich sadzicie?? dadza rade?? nie rozwala sie??
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 2164 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 26899
Raczej sie nie rozwala ale radze wziasc ci je dobrze przymocowac ..pzdr
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 4452 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 56551
jak nie ma lidla to jest biedronka, te koleczka z wozkow są wytrzymale no i za darmo

Bracia... czego dokonujemy za życia... odzwierciedla się w wieczności...

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 223 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8491
te z allegro lipa straszna mi sie rozleciały ja mam zrobione w zakładzie ślusarskim bardzo mocne polecam
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2533 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 21926
zsakład ślusarski? może, czy tokarz nie może czegoś takiego zrobić? to tk jak obciążenie tylko mniejsze, i też otwór jest, więc vchyba da rade?

Co mnie nie zabije to mnie wzmocni

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
ja proponuje "pożyczyć" kółka od śmietnika są trochę duże ale doskonale sie sprawdzają i wytrzymują sporo
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Świąteczna Inicjatywa !

Następny temat

Modlitewnik

electro
Polecane artykuły