Szacuny
1
Napisanych postów
78
Wiek
34 lat
Na forum
18 lat
Przeczytanych tematów
2013
Witam.
Byłem w 21 dniu treningu A6W i z powodów zdrowotnych"choroba" Musiałem przerwać trening na 2 tygodnie.
Co teraz?
Zacząć od nowa czy ciągnąć dalej??
Chce aby były jak najlepsze rezultaty .
;)
Szacuny
8
Napisanych postów
1437
Wiek
45 lat
Na forum
19 lat
Przeczytanych tematów
34582
oj odnowa czeba zaczac w tym treningu dopuszcza sie ewenualnie (bo niepoinno sie robic przewy) tylko lub az jeden dzien wolnego a tu jest az 2 tygodnie niestety
"yyyyyyyyy poprosze 4 pudelka ryzu, takiego no wie pani na mase bo ja na silowni cwicze..."
Szacuny
1
Napisanych postów
78
Wiek
34 lat
Na forum
18 lat
Przeczytanych tematów
2013
No efekty są i to nawet nie złe ;)
No trudno sie mówi jadę od nowa choć jak pomyśle że to takie montonne to sie odechciewa ale bez ciężkiej pracy nie ma niczego ;)
Szacuny
0
Napisanych postów
159
Na forum
18 lat
Przeczytanych tematów
843
Witam mam pytanie trenuje 7 miesiecy bez problemow od 2 tygodnie temu mialem goraczke 37stopni tydzien przerwy pozniej na sucho cwiczylem tydzien i wszystko dobrze a od dzisiaj mam znowu taka goraczke i oslabienie czy to winna odzywek ?? czy czego prosze o rade bede wdzieczny