SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

A6W choroba co teraz?

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1894

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 78 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2013
Witam.
Byłem w 21 dniu treningu A6W i z powodów zdrowotnych"choroba" Musiałem przerwać trening na 2 tygodnie.
Co teraz?
Zacząć od nowa czy ciągnąć dalej??
Chce aby były jak najlepsze rezultaty .
;)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 6381 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 25954
Kontunowac. Organizm odpoczal wiec powinno znowu byc ladnie. Takie jest moje zdanie. Ale mozesz poczekac zeby jakis szpec napsial .
pozdrawiam

ps. jakie efekty po 21 dniu FBW?

Zmieniony przez - _IvErSoN_ w dniu 2007-12-14 13:42:20

Człowiek mógłby żyć samotnie przez całe życie,
ale o ile sam potrafiłby wykopać sobie grób ,
musiałby mieć kogoś kto go pochowa.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1437 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 34582
oj odnowa czeba zaczac w tym treningu dopuszcza sie ewenualnie (bo niepoinno sie robic przewy) tylko lub az jeden dzien wolnego a tu jest az 2 tygodnie niestety

"yyyyyyyyy poprosze 4 pudelka ryzu, takiego no wie pani na mase bo ja na silowni cwicze..."

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 78 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2013
No efekty są i to nawet nie złe ;)
No trudno sie mówi jadę od nowa choć jak pomyśle że to takie montonne to sie odechciewa ale bez ciężkiej pracy nie ma niczego ;)
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 6381 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 25954
Masa przyszla wnioskujac z optymizmu w odpowiedzi.
powodzenia

Człowiek mógłby żyć samotnie przez całe życie,
ale o ile sam potrafiłby wykopać sobie grób ,
musiałby mieć kogoś kto go pochowa.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 649 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18020
zaczynaj od nowa! ale i tak bardziej polecalbym ci ABSII, nie jest takie "nudne" jak to przeklete A6W.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 159 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 843
Witam mam pytanie trenuje 7 miesiecy bez problemow od 2 tygodnie temu mialem goraczke 37stopni tydzien przerwy pozniej na sucho cwiczylem tydzien i wszystko dobrze a od dzisiaj mam znowu taka goraczke i oslabienie czy to winna odzywek ?? czy czego prosze o rade bede wdzieczny
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 3023 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13688
brałeś kreatyne ???
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 159 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 843
tak brałem Jabłczan kreatyny ale to jakies 1,5 miecha temu po 2 tyg przerwie jadłem Tribulon a teraz jakis niecale 2 tyg na sucho ??? co bys doradzil
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan FBW do oceny.

Następny temat

Wyciskanie na ławeczce

electro
Polecane artykuły