mam diete,bialko i biore krete czemu mi masa stoi przytylem cos 1kg tylko ze brzuch zlapalem a miesniowej masy praktycznie nic kreta dala troche sily na plaskiej cos 4kg wiecej do konca cyklu mam 15dni diete mam 1 lub 2 w tygodniu od niej odbiegam a w lapie po 6miechach cwiczen i wakacyjnej redukcji mam tylko 31cm.i na klatke wycisne tylko 55kg czemu masa i sila stoja to nie rozumiem???jestem raczej ekto teraz z lekkim brszuszkiem ludzie co zrobic by masa ruszyla??mam cel chce miec do maja w lapie 36cm czy to mozliwe?
ogolny moj staz 8miechow teraz nieoprzerwanie od 6miechow w tym czerwiec,lipiec redukcja
ogolny moj staz 8miechow teraz nieoprzerwanie od 6miechow w tym czerwiec,lipiec redukcja
Krzysztof Piekarz