Witam! Moim celem jest CZYSTA masa, dlatego 3 razy w tygodniu zazwyczaj na czczo wale aeroby. Odpowiednie zabezpieczenie antykataboliczne jest, nie wiem tylko do konca co po nich brac jesli chodzi o uzupelnienie gliko. Dotychczas jadlem owoce jak po treningu silowym, ale zamierzam teraz cos konkretniejszego, wiec nie wiem czy
po tych aerobach pic carbo o dosc wysokim IG (z tanszych firm), czy tez zainwestowac w vitargo-slyszalem, ze jesli chodzi o sporty wytrzymalosciowe ma duzą przewage nad zwyklym carbo. Wiadomo straszny minus to cena, ale nie bardzo mi sie widzi walic po aerobach zwykłe carbo, ktore ma IG czesto powyzej 100. Celem aerobow jest przede wszystkim "podkrecenie " metabolizmu, przy dosc czestym i obfitym zarciu, jak to na masie. Prosze o rady.
po tych aerobach pic carbo o dosc wysokim IG (z tanszych firm), czy tez zainwestowac w vitargo-slyszalem, ze jesli chodzi o sporty wytrzymalosciowe ma duzą przewage nad zwyklym carbo. Wiadomo straszny minus to cena, ale nie bardzo mi sie widzi walic po aerobach zwykłe carbo, ktore ma IG czesto powyzej 100. Celem aerobow jest przede wszystkim "podkrecenie " metabolizmu, przy dosc czestym i obfitym zarciu, jak to na masie. Prosze o rady.
Krzysztof Piekarz