Szacuny
0
Napisanych postów
140
Na forum
18 lat
Przeczytanych tematów
729
Cześć. Może na początek przedstaw nam swoją drużynę. Jak tam przed meczykami?? Ja gram z byłem botem(to jest moje szczęście jak na mecz ze mną to poprzejmowali wszystkie boty) i oczekuję wygranej od swoich piłkarzy.
Drużyna: Baszta Uniejów
Kraj: Polska
Liga: VIII.1118
Szacuny
0
Napisanych postów
59
Na forum
19 lat
Przeczytanych tematów
1138
Zespol: FC Nierminy
Liga:VIII.509
Alias:d4mi4no
Klub kibica:958 fanów
Moje oczekwiania na ten sezon to awans do VII ligi ale zobaczymy mialem sredni start bo tylko remis ale zawsze lepsze to niz przegrana i jutro jest moj najciezszy mecz w sezonie, gram z obecnym liderem. Jesli przegram to ciezko bedzie mi o awans w tym sezonie.
Szacuny
3
Napisanych postów
3089
Na forum
23 lat
Przeczytanych tematów
41359
Z tego, co widzę - dosyć mocną masz ligę. Nie zauważyłem, żebyś kogokolwiek trenował. Jeśli faktycznie tak jest, to popełniasz wielki błąd i jak najszybciej powinieneś go naprawić.
Szacuny
0
Napisanych postów
59
Na forum
19 lat
Przeczytanych tematów
1138
Hmm... chodzi ci o trening goscia zeby go pozniej sprzedac tak? jesli tak to mam 2 takich ale troche zaniedbalem wczesniej trening i bedzie z nich mala kasa, ale mam zamiar teraz nabyc kogos i zaczac trenowac.
Szacuny
0
Napisanych postów
59
Na forum
19 lat
Przeczytanych tematów
1138
Moglby mi ktos doradzic, bo chce kupic 17-sto latka na trening (trenuje rozgrywanie)i nie jestem pewny czy patrzec na TSI czy nie jest to tak bardzo wazne?
Szacuny
3
Napisanych postów
3089
Na forum
23 lat
Przeczytanych tematów
41359
Jeśli chcesz trenować rozgrywanie, to staraj się wykorzystywać jak najwięcej slotów treningowych (grając 3-5-2 lub 4-5-1 możesz trenować nawet 10 pomocników w tygodniu z tym, że skrzydłowi otrzymają połowę treningu). Kup młodych graczy do treningu (najlepiej 17 lat, jeśli Cię stać). Nie zwracaj uwagi na TSI.
Ja trenuję defensywę. Sprzedaję graczy po 1. skoku. Na ostatnim rzucie zarobiłem ok. 13 mln zł (8 graczy).
Zmieniony przez - pawiel w dniu 2007-11-25 11:52:47
Szacuny
0
Napisanych postów
140
Na forum
18 lat
Przeczytanych tematów
729
No i kolejna wygrana tym razem 4:2. A jak tam u was?? Znacie jakieś programy do oglądania meczu w 3D lub 2D?? Ja mam netchviewera, ale nie wiem jak się nim obsługiwać, może mi ktoś wyjaśni??
Drużyna: Baszta Uniejów
Kraj: Polska
Liga: VIII.1118