SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Hattrick - wirtualny manager

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 569121

Nowy temat Temat zamknięty
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 140 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 729
Cześć. Może na początek przedstaw nam swoją drużynę. Jak tam przed meczykami?? Ja gram z byłem botem(to jest moje szczęście jak na mecz ze mną to poprzejmowali wszystkie boty) i oczekuję wygranej od swoich piłkarzy.

Drużyna: Baszta Uniejów
Kraj: Polska
Liga: VIII.1118

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 118 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 581
ja za niecałe 2 miliony kupiłem olsniewającego rozgrywającego ze słabymi podaniami i z przeciętną skutecznością xD

"Nigdy nie trac nadziei bo ona jest kluczem do sukcesu"

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 59 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1138
Zespol: FC Nierminy
Liga:VIII.509
Alias:d4mi4no
Klub kibica:958 fanów
Moje oczekwiania na ten sezon to awans do VII ligi ale zobaczymy mialem sredni start bo tylko remis ale zawsze lepsze to niz przegrana i jutro jest moj najciezszy mecz w sezonie, gram z obecnym liderem. Jesli przegram to ciezko bedzie mi o awans w tym sezonie.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3089 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 41359
Z tego, co widzę - dosyć mocną masz ligę. Nie zauważyłem, żebyś kogokolwiek trenował. Jeśli faktycznie tak jest, to popełniasz wielki błąd i jak najszybciej powinieneś go naprawić.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 59 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1138
Hmm... chodzi ci o trening goscia zeby go pozniej sprzedac tak? jesli tak to mam 2 takich ale troche zaniedbalem wczesniej trening i bedzie z nich mala kasa, ale mam zamiar teraz nabyc kogos i zaczac trenowac.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1333 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 39350
Ja póki co trenuje bramkarzy... później się zajmę defensywą(jeśli ceny na TL się nie zmnienią)

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 59 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1138
Moglby mi ktos doradzic, bo chce kupic 17-sto latka na trening (trenuje rozgrywanie)i nie jestem pewny czy patrzec na TSI czy nie jest to tak bardzo wazne?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3089 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 41359
Jeśli chcesz trenować rozgrywanie, to staraj się wykorzystywać jak najwięcej slotów treningowych (grając 3-5-2 lub 4-5-1 możesz trenować nawet 10 pomocników w tygodniu z tym, że skrzydłowi otrzymają połowę treningu). Kup młodych graczy do treningu (najlepiej 17 lat, jeśli Cię stać). Nie zwracaj uwagi na TSI.

Ja trenuję defensywę. Sprzedaję graczy po 1. skoku. Na ostatnim rzucie zarobiłem ok. 13 mln zł (8 graczy).

Zmieniony przez - pawiel w dniu 2007-11-25 11:52:47
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 59 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1138
Gram caly czas ustawieniem 3-5-2 no i teraz wlasnie biore sie za trening zawodnikow. Dzieki pawiel za pomoc.

Zmieniony przez - d4mi4no w dniu 2007-11-25 12:07:22
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 140 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 729
No i kolejna wygrana tym razem 4:2. A jak tam u was?? Znacie jakieś programy do oglądania meczu w 3D lub 2D?? Ja mam netchviewera, ale nie wiem jak się nim obsługiwać, może mi ktoś wyjaśni??

Drużyna: Baszta Uniejów
Kraj: Polska
Liga: VIII.1118

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Temat zamknięty
Poprzedni temat

Groclin-jak?

Następny temat

Fc Barcelona

electro
Polecane artykuły