SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Hattrick - wirtualny manager

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 538020

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 266 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5608
To może klima przeglądnij moją drużynę i powiedz co mogę zmienić.
>> Wielkie Żniwo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1050 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25636
klima92 mowisz zebym sprzedal moje gwiazdy i kupil w ich miejsce mlodszych zadowalajacy/solidny pomocnikow ale czy to nie oslabi mojej pomocy zbyt mocno?

Dlatego mówię, żebyś nie sprzedawał ich hurtowo.

No bo, chcąc nie chcąc na jakiś rodzaj treningu musisz się zdecydować. A widziałem, iż trenujesz pomocników i nawet masz dwóch juniorów do tego treningu. Oczywiście możesz wybrać inny rodzaj treningu. Ja podałem tylko przykład.

Dobrym wyjściem byłoby też przerzucenie się na skrzydłowych. Mógłbyś dalej kontynuować grę 3-5-2 jak i przerzucić się na defensywny wariant np. 5-3-2\5-4-1\4-5-1. Do tego trening wingerów wzmacniał by systematycznie Twój atak i mógłbyś osiągać przyzwoite boczne ataki.

Jeżeli nie chcesz zbytnio kombinować i boisz się, że juniorzy osłabią Twój skład (choć w przypadku treningu dośrodkowań, osłabienie nie będzie zbyt duże, a w przyszłości będziesz odnosić same korzyści), mógłbyś zdecydować się na trening bramkarzy. Miał byś całkowitą dowolność ustawień. Lecz trening bramkarzy nie wzmacniał by zbytnio Twojej drużyny, oraz nie zarobił być na golkiperach tyle kasy, ile na pomocnikach czy też skrzydłowych.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1050 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25636
Co to jest CA ?

Counter Attack - Gra z kontry.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1050 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25636
To może klima przeglądnij moją drużynę i powiedz co mogę zmienić.
>> Wielkie Żniwo.


Trenera masz dobrego, lecz po co Ci taki coach skoro nic nie trenujesz. Zdecyduj się na dany rodzaj treningu, dokup do niego odpowiednich juniorów i trenuj. Na początek polecał bym trening pomocników\skrzydłowych.

Jeżeli nie zdecydujesz się na trening pomocy, pomyśl o jej wzmocnieniu poprzez zakup "dziadków". Są to piłkarze w podeszłym wieku, z dobrym doświadczeniem i przyzwoitymi skilami. Tacy gracze nie kosztują zbyt dużo, a w niższych ligach znacząco pomogą wzmocnić Twój skład.

I nie potrzebnie trzymasz tylu graczy w drużynie. Pięciu z nich i tak nie może grać co tydzień. A poprzez to, iż zawodnicy nie grają meczów, wzrasta podobieństwo ich spadku formy, co z kolei oddziaływuje na formę tła całej drużyny. Tak więc sprzedaj pięciu darmozjadów, albo zwolnij ich jeżeli są słabi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1050 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25636
pawiel: Czyli rozumiem, że zajmujesz się ST? Powiedz mi, o jakich skilach kupujesz tych obrońców.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 266 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5608
Klima przecież trenuje rozgrywanie :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 59 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1138
Dzieki klima92 teraz bede wiedzial co robic. Trenera juz mienilem na takiego jak mowiles teraz rozgladam sie za kandydatem do przekfalifikowania. Moim zamiarem bylo zostawienie tych pomocnikwo z 1 skladu skok skila notuja mniej wiecej raz na sezon. Grajkow przeznaczonych do sparingow mialem zamiar sprzedawac i zarabiac na tym kase ale nie duze zyski sa z tego. Pomysle nad sprzedaza tych gwiazd nie hurtowo i rozejrze sie za kims mlodszym.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1050 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25636
Klima przecież trenuje rozgrywanie :P

W takim razie co w meczu ligowym na pomocy robił 25 i 27 latek? Radził bym Ci ich jak najszybciej wymienić, gdyż trening w takim wieku jest nieopłacalny, ponieważ długo trenują oraz ich cena w porównaniu do młodszych graczy jest dużo niższa.

Widziałem jednego z Twoich młodszych pomocników na LT. Nie kupuj raczej graczy bez boków. Staraj się aby kondycja była minimum przeciętna (młody gracz, szybciej mu się ją wytrenuje), podania indyk\zad\solid oraz najlepiej koło słabej\przeciętnej defki. Niedługo golasów nikt nie będzie kupował, więc staraj się stawiać na multi.

Zmieniony przez - klima92 w dniu 2008-03-21 16:57:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1050 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25636
Dzieki klima92 teraz bede wiedzial co robic. Trenera juz mienilem na takiego jak mowiles teraz rozgladam sie za kandydatem do przekfalifikowania. Moim zamiarem bylo zostawienie tych pomocnikwo z 1 skladu skok skila notuja mniej wiecej raz na sezon. Grajkow przeznaczonych do sparingow mialem zamiar sprzedawac i zarabiac na tym kase ale nie duze zyski sa z tego. Pomysle nad sprzedaza tych gwiazd nie hurtowo i rozejrze sie za kims mlodszym.

No właśnie na takich grajkach ze sparingów zbyt wiele nie zarobisz. Pamiętaj również, iż przy trening rozgrywania trenują również skrzydłowi pomocnicy (w 50%), tak więc jeśli tylko masz kaske możesz ich dokupić. Możesz na nich trochę zarobić, jeśli kupisz odpowiedniego gracza multi, gdyż "wzięcie" na takich graczy jest duże. Skrzydłowy pomocnik powinien mieć: dobre rozgrywanie,podania,skrzydło oraz kondyche. Przydała by się również odpowiednia specjałka: quick lub head. Jeśli tylko masz kasę, możesz próbować np. zakupić takich graczy: przeciętne\zadowalające podania i skrzydło, zad.\solid rozgrywanie i do tego jakaś specjałka. Możliwości jest wiele. Pamiętaj również o treningu podań w przerwie międzysezonowej, albo w trakcie sezonu na zmianę z rozgrywaniem (raczej w przerwie).

A na kandydata na trenera narazie nie musisz się tak napalać. Spokojnie obserwuj rynek, co byś nie przepłacił. Dość tanio chodzą gracze z solid expem i zad ls'em. Możesz również kupić grajka z zad expem i solid ls'em i wystawiać go w lidze, licząc na wzrost expa. Poważniej o takim coachu pomyśl dopiero po awansie do VI, ew. VII ligi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 266 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5608
Ten na TLu ma przeciętną kondycje :P a podania kiepskie :P Więc nie jest taki tragiczny :D
A co do 25 i 27 latków w meczu ligowym. To w lidze najwazniejsze są zwycięstwa a owi zawodnicy są najmocniejsi na owej pozycji :P Chodź w sumie wszystkim ostatnio poleciała forma, ale to sprawa losowa :/
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Groclin-jak?

Następny temat

Fc Barcelona

WHEY premium