SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Hattrick - wirtualny manager

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 538024

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3089 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 41359


Ja po wylosowaniu, od razu wyrzuciłem. Wystawiłem jednego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3089 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 41359
Sprzedałem tego wyżej za 324 000.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1941 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14384
Takich graczy jak Karabin to ja zawsze unikalem,nie wiadomo,ktory sklil jest mocniejszy,niby wysokie TSI,a w tym przypadku nic ono nie mowi.Tacy grajkowie ida za wieksze sumy niz sa warci.Naprzyklad taki Karabin ani z niego obronca,na rozgrywajacego tez sie nie nadaje bo kondycha nie ta Bylo go juz dawno opchnac Pawiel:) I kupujac obroncow bylo sie zwrocic do mnie bo zauwazylem ,ze nie kupiles solidow o wysokim skilu solid no i bez doswiadczenia..zobacz ja kupilem sobie takiego:
Alfonso Pujol
TSI = 1 290, lat 21, zadowalający stan formy
Poziom doświadczenia kiepski, przywódca nędzny [szybki]

Kondycja: przeciętny Bramkarz: fatalny
Rozgrywanie: słaby Podania: słaby
Skrzydłowy: słaby Defensywa: solidny
Skuteczność: słaby St.fragmenty: przeciętny

To jest wysoki solid,na moje oko prawie znakomity,i troche juz doswiadczenia zlapal.W zadow. formie gra na 3,5 * Pamietaj,ze jak bedziesz chcial kogos kupic to zagadaj do mnie,pomoge Ci ,lubie wyszukiwac z listy zawdonikow,ktorych warto kupic:)

Dzisaj PP,wylosowalem fatalnie,gram motsa mimo,ze szanse mam minimalne,licze na to,ze moze przeciwnik mnie troche zlekcewazy,zagra pica,da "odpoczac paru podst. zawodnikom.Moglem wystawic silniejszy sklad dajac pomocnikow lepszych do srodka no ale wtedy bym stracil pelny trening u 2 grajkow,jak przegrac to bez straty treningu.Motsujac duzo tez ryzykuje,w 3 kolejce gram z gosciem,z ktorym bede walczyl o 1 miejsce w tabeli ale teraz mam morale Ts na plusie,zamotsuje to moze spadnie tylko na tyle,ze w 2 kolejce grajac pica wyrownam je.W meczu na szczycie zamotsuje,a pozniej pice bede jechal bo mysle ,ze pozostale zespoly z mojej ligi nie sa w stanie mi zagrozic,teoretycznie:) Powodzenia jutro wszytkim zycze ,Pawiel jestem ciekawy jaka taktyke na jutro przygotowales:P


Zmieniony przez - rafi1980 w dniu 2006-05-03 06:37:32

Zmieniony przez - rafi1980 w dniu 2006-05-03 07:42:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3089 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 41359
No w sumie, chciałem Cię złapać. Ale jakoś się nie udało. :/ A ile dałeś za swojego? Zastanawiam się jeszcze nad wymianą bramkarza.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1941 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14384
Znajac mozliowsci finansowe nas 7 ligowcow to pewnie chcesz kupic solida jakiegos?:) Ja bede na gg teraz to jakby co to sie odezwij cos poszukamy.
Ja polecam kogos w stylu mojego kipera,solida z doswiadczeniem ale jeszcze nie dziadka,taki gra na 3,5 * w zadow. formie,praktycznie jak znakomity,a placi sie za niego 3 razy mniej.Mam ofensywnego trenera,przy takim kiperze i mocnych solidach osiagam maxyamalnie znakomita,fantasyczna obrone..slabo, na 6 lige sprzedam jakiegos trenowanego pomocnika i kupie pozadnego bramkarza,narazie musi wystarczyc ten:

Jurek Oleksy
TSI = 3 950, lat 27, solidny stan formy
Poziom doświadczenia przeciętny, przywódca kiepski

Kondycja: znakomity Bramkarz: solidny
Rozgrywanie: fatalny Podania: fatalny
Skrzydłowy: fatalny Defensywa: fatalny
Skuteczność: fatalny St.fragmenty: zadowalający

Zmieniony przez - rafi1980 w dniu 2006-05-03 08:08:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3089 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 41359
Odezwę się. Postaram się później Cię złapać. Bo zaraz wyjeżdżam.

Zmieniony przez - pawiel w dniu 2006-05-03 09:13:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1941 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14384
No i pojechalem 5 ligowca ,ktory mnie zlekcewazyl:) Na motsie osiagnleem poziom pomocy : Mistrzowski!:) ,teraz morale sa na poziomie :zirytowani,w niedziele oczywscie pic.Jedna jeszcze bardzo dobra informacja,kandydat na przyszlego trenera wskoczyl dzisaj z doswiadczeniem na zadow. :)

Gosbert Kiltzing
TSI = 1 660, lat 26, zadowalający stan formy
Poziom doświadczenia zadowalający, przywódca solidny [gra głowa]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 8441 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 59133
3 runda PP wita. Wystawiłem dzisiaj rezerwy i wygrały 7:0 , zapomniałem żeby zagrać na PIC'u

Co Cię nie zabije, to Cię wzmocni.
http://www.pajacyk.pl
http://www.polskieserce.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3089 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 41359
Gratuluję. Ja poległem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 8441 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 59133
Dzięki. No to się skup teraz na lidze żeby był awans

Co Cię nie zabije, to Cię wzmocni.
http://www.pajacyk.pl
http://www.polskieserce.pl 

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Groclin-jak?

Następny temat

Fc Barcelona

WHEY premium