SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Hattrick - wirtualny manager

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 536563

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 106 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3849
kurde wpisuje swój login i pisze błąd:/ ...napewno jest dobry bo mam zapisany...czy to jakiś błąd na stronce chwilowy czy moze ktoś mi skasował profil?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3089 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 41359
Zwiększ liczbę rzeczników prasowych, tym samym nastrój sponsorów powinien się poprawić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 106 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3849
Kurcze pomóżcie nie wiem co mam robić:( dałem przypomnij hasło swój e-mail i login a tu pisze,że nie ma takiego użytkownika :/ czekam właśnie na drużyne ale nie wiem czy ją w takiej sytuacji dostane...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3089 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 41359
Już nie pamiętam, jak to było. A to nie jest tak, że będziesz mógł się zalogować dopiero po otrzymaniu drużyny?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 106 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3849
Niestety nie :( logowałem się już wcześniej.Musieli skasować...to moja pierwsz adrużyna nikt nie gra u mnie w hattricka,a jak spróbuje drugi raz to napewno znowu odrzucą,co proponujecie?Czy jak napisze do nich to jest jakaś szansa?do kogo wogóle się zgłosić?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 137 Wiek 29 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1763
no chyba do mistrza gry ;]

Klub: Brodman Szczecin

Liga: IX.1682

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 46 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188
mam pytanie jakie są konsekwencje w trakcie oraz po meczu zagrania PICu i MOTSu??chodzi mi o forme morale itp oczywiscie oraz kiedy opłąca sie to stosować
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3089 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 41359
"Mecz sezonu" - zawodnicy będą robili wszystko, żeby wygrać ten mecz. Jednak odbije to się w następnych meczach, gdy opadnie morale drużyny i zawodnicy nie będą się już tak starać.

"Gra na Luzie - następne spotkania są ważniejsze" - zespół będzie co prawda grał trochę poniżej swoich możliwości, ale za to poprawi się jego morale, co będzie miało dodatni wpływ na następne mecze.


Tyle 'mówią' reguły. Pamiętaj, że MOTS obniży Ci morale bardziej, niż PIC podniesie. PICa graj zawsze, jeśli jesteś pewien zwycięstwa, a MOTSa najlepiej na koniec sezonu lub w meczu z najgroźniejszym rywalem. Oczywiście, jeśli masz trenera z niskim poziomem przywództwa, to odpuść sobie granie jakichkolwiek MOTSów/PICów w trakcie sezonu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 46 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188
ok rozumiem to ale teraz kwestia jest następująca: mam za 2tygodnie mecz który jest ważny dla układu tabeli w walce o awans i pytanie brzmi czy wziąć na sparingu w środe picować po to by urosły morle czy to ma jakiś sens czy po porstu zagrać normalnie,mój trener ma zadowalające przywództwo bo troche sie tym motam?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 46 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188
ok rozumiem to ale teraz kwestia jest następująca: mam za 2tygodnie mecz który jest ważny dla układu tabeli w walce o awans i pytanie brzmi czy wziąć na sparingu w środe picować po to by urosły morle czy to ma jakiś sens czy po porstu zagrać normalnie,mój trener ma zadowalające przywództwo bo troche sie tym motam?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Groclin-jak?

Następny temat

Fc Barcelona

Wiecej