SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Hattrick - wirtualny manager

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 537950

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3089 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 41359
Z tych Twoich ten jest najlepszy. Możesz spróbować wystawić, ale ja bym zwolnił.

Kazek Przybyłek
TSI = 220, lat 22, kiepski stan formy
Poziom doświadczenia nędzny, przywódca fatalny

Kondycja: słaby Bramkarz: fatalny
Rozgrywanie: zadowalający Podania: przeciętny
Skrzydłowy: fatalny Defensywa: fatalny
Skuteczność: słaby St.fragmenty: słaby
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 66 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 206
A jak ocenicie mój kolejny transfer.

Mischa Däwitz (124460238)
Lat 17, zadowalający stan formy, zdrowy
Jest kontrowersyjny, z charakterem i uczciwy
Poziom doświadczenia fatalny, przywódca zadowalający.

Specjalność: szybki

Narodowość: Schweiz
Wskaźnik TSI: 650
Pensja: 2 784 zł/tydzień w tym premia 20%
Właściciel: Real Madryt CF
Kartek: 0
Kontuzje: zdrowy


Kondycja: zadowalający Bramkarz: fatalny
Rozgrywanie: słaby Podania: zadowalający
Skrzydłowy: zadowalający Defensywa: nędzny
Skuteczność: nędzny St.fragmenty: kiepski

Jedno serce, jedno bicie Real Madryt ponad życie!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 8441 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 59133
Do Mooserix:
To wszystko zależy od umiejętności Twoich zawodników np. jeżeli masz pomocnika z dobrą defensywą a słabymi podaniami to ustawiasz go jako defensywnego, jeśli natomiast ma dobre podania i słaba defensywe to ustawiasz go jako ofensywnego. Napastnik ma schodzić na skrzydła gdy ma tą umiejętność na przyzwoitym poziomie, natomiast jeśli "skrzydłowy" jest u niego na niskim poziomie to nie ma sensu żeby schodził na skrzydło

Odnośnie transferów: z tego co mówiłeś to trenujesz rozgrywanie więc nie ma sensu kupować zawodników "nie do treningu" ponizej 20 roku, jeśli mają stanowić o sile druzyny to kupuj takich koło 24 roku życia Przeważnie czym starszy zawodnik tym bardziej doświadczony, a co za tym idzie lepiej gra

Co Cię nie zabije, to Cię wzmocni.
http://www.pajacyk.pl
http://www.polskieserce.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 66 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 206
Za 28k chyba można zaszaleć A poza tym skrzydłowi dostają 50% treningu a piłkarze którzy mają lepsze dodatkowe umiejętności drożej schodzą. A przynajmniej tak czytałem.

Zmieniony przez - Mooserix w dniu 2006-08-09 22:41:58

Jedno serce, jedno bicie Real Madryt ponad życie!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 66 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 206


I jakim ustawieniem radzilibyście grać?

Jedno serce, jedno bicie Real Madryt ponad życie!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 66 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 206


Chyba że wolicie klasyke

Jedno serce, jedno bicie Real Madryt ponad życie!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3089 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 41359
Ustawienie szczegółowe (nie mam na myśli formacji) pod przeciwnika. Przed każdym meczem musisz analizować Jego ostatnie spotkania, sprawdzać prognozę pogody. Plus Twoje własne przewidywania.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 66 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 206
Mam do was jedno pytanie. Ten gościu grał 3-4-3 w każdym sparingu, a 3-5-2 w meczach ligowych. Jak myślicie jaką taktyką zagra? I jeszcze pytanie jaka jest najlepsza kontrtaktyka na taktyke 3-5-2 z ofensywnie grającymi obrońcami, dwoma ofensywnymi środkowymi pomocnikami, jednym ofensywnym skrzydłowym, jednym skrzydłowym ustawionym do środka i dwoma napastnikami. Jak zagra 3-4-3 to według HO który ostatnio przewidział dobry (0-4) wynik mam 36% szans na pokonanie, 19% na remis i 45% że przegram. Co ciekawe najbardziej prawdopodone wyniki to 3-2 dla mnie (sic), 1-4 i 2-2 które dostały po 9%, kolejnymi wynikami są 2-4, 2-3, 2-1, 0-4 i 3-3 po 8%. Reszta dostała po 7% i mniej.

Bardzo prosze o odpowiedź na moje dwa pytania. Z góry dziękuje
Aha i na koniec czy jest jakaś szansa podpatrzeć skład jaki ustawi tamten koleś przed meczem (jak już ustawi) czy nie? Czy jak zobaczy duuuuużo słabszą od siebie drużyne to będzie trenował napastników (tak mi się wydaje) tak jak w sparingach czy zagra normalnie? Od tego zależy chyba jak zagra

Zmieniony przez - Mooserix w dniu 2006-08-10 23:39:56

Jedno serce, jedno bicie Real Madryt ponad życie!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3089 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 41359
Myślę, że zagra 3-4-3. Musisz przede wszystkiem mieć mocną obronę. Jeśli zagrasz na zero z tyłu, to może po jakimś evencie bramkę strzelisz. Mógłbyś np. zagrać grę kreatywną, jeśli masz zawodników ze specjalnościami. Tymi rozpiskami HO nie sugeruj się w znacznym stopniu. Były przypadki, że pokazywał wysokie zwycięstwo, a kończyło się porażką. Nie wiesz, jak skompletuje skład Twój przeciwnik, i HO też tego nie wie. Nie masz szans podpatrzenia składu. Twój rywal trenuje napastników. Nie zmieni treningu tylko dlatego, że zobaczy słabą drużynę. Treningu nie zmienia się co tydzień. To polityka długofalowa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 8441 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 59133
Chłopie wyluzuj troche, to jest tylko PP, odpadniesz w 1 rundzie to nic się nie stanie, nie stracisz przez to druzyny. Nikt Ci nie poda formacji która będzie wygrywać każdy mecz bo takiej nie ma. Powiedzmy sobie szczerze masz kiepską drużyne i nie masz szans na awans do 2 rundy ale tak to prawie zawsze bywa na początku, a tym HO to się zbytnio nie sugeruj

Co Cię nie zabije, to Cię wzmocni.
http://www.pajacyk.pl
http://www.polskieserce.pl 

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Groclin-jak?

Następny temat

Fc Barcelona

WHEY premium