SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Co z tą łydką?

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1293

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2146 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 68380
http://img220.imageshack.us/img220/811/dsc01004th9.jpg

i wszystko jasne.

mam problem z lydkami, strasznie odstaja.

probowalem superserii, robilem po 40-50 p.

wiem, ze wyglad i rozmiar lydki to w duzej mierze kwestia genu,
ale czy ja juz na zawsze jestem skazany na male lydki?
jako, ze zlapalem kontuzje i mam chwilowa przerwe, postanowilem
opracowac nowy sposob zaatakowania ich, ale nic mi nie przychodzi do glowy.

za madre wypowiedzi sogi.

'NieMamyFortec,krajNaszNaWszystkieStronyOtwarty
NieMożeByćInaczejZasłoniony,TylkoPiersiamiObywatelow!'

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 6 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 126451
trzeba było je pokazac raczej od tyłu i boku- napinając je jednocześnie.

próbowaleś -jak mowisz- dużej ilości powt i krótkich przerw- a może spróbuj malej- jak na nie- 10-12. z wiekszymi przerwami i bez rozciągania - w niepelnym zakresie.
wspięcia w staniu i osle wspięcia do tego nadają sie najlepiej.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2146 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 68380
dzieki.

rozumiem, ze na max obciazeniach te 10-12? ile serii?

sog nie wchodzi.

Zmieniony przez - scigacz_89 w dniu 2007-11-20 21:20:08

'NieMamyFortec,krajNaszNaWszystkieStronyOtwarty
NieMożeByćInaczejZasłoniony,TylkoPiersiamiObywatelow!'

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 2295 Napisanych postów 5807 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 218361
Wypróbuj takie coś:

-wspięcia na palce siedząc (sztanga na kolanach) 3x30
-wspięcia na palce stojąc 3x10-12

W superserii bądź po kolei.

POZDRO
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 178 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3928
Tez mam problem z lydkami, wygladaja mniej wiecej jak twoje, czyli takie dwa słupki I prawda jest, ze bez genetyki dobrej nigdy nie zrobisz doskonalych lydek, wystarczy spojrzec na przyklad Pro BB Dennisa Wolfa, ktory ma wielkie uda, a lydki gorsze niz niektorzy amatorzy, hehe. Rozumiem, ze lydki cwiczysz czesciej niz raz w tyg. bo 2 razy to minimum, jesli chcesz naprawde cos zrobic z nimi i nie licz, ze szybko Ci urosna, potrzeba mnostwa czasu, zeby urosly, spojrz na pilkarzy, graja wiele lat w pilke i owszem maja piekne wspaniale lydki, Roberto Carlos to po prostu marzenie, niszczy nie jednego kulturyste pod tym wzgledem. Takze ostro trenuj i dosyc czesto, no i badz cierpliwy... :D
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 2295 Napisanych postów 5807 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 218361
Poleca się jeszcze wypróbować serie ze zdejmowanym obciążeniem, potrzebujesz tylko 1-2 partnerów przy treningu.

Robisz powtórzenia takim ciężarem, który pozwoli wyczerpać siły. Gdy tak się stanie, partnerzy ściągają trochę obciążenia ze sztangi, a Ty bez odpoczynku robisz kolejnego maxa.

Tak 3-4 razy.

POZDRO
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 6 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 126451
tak, łydki rządza sie "swoimi prawami"- niestety - ja powiem, że najwiecej chyba urosły mi od chodzenia/gdy zwiekszyła sie moja waga ciala dość znacznie/
serie ze zdjmowaniem obciążenia mozna wypróbować- jednakże polecałbym to zrobić gdy juz raczej wyczerpiesz inne możliwości.
np. możesz połaczyc moja propozycję- malej ilości powt.- z tym wlaśnie modelem.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 286
Jak ktos wyzej wspomniał:prędzej ci urosną od samego chodzenia jak zlapiesz troche kg masy-wiem po sobie ze bez genetyki jest ciezko.
Znajomy w zyciu nie chodzil na silownie,przy przecietnej aktywnosci fizycznej ma lydki dwa razy jak moje-gore ma szczupłą,wazy nawet mniej odemnie.
Swoje troche ruszylem cwiczac wspiecia na palcach na podwyzszeniu ze sztanga-stosuje 3 ulozenia stóp:normalne,stopami do zewnatrz,stopami do wewnatrz.Przy tym nalezy pamietac zeby nie stracic napiecia w lydkach(łydki ciagle w ruchu,nie dotykami pietami ziemi)
Pzdr

życie to nie je-bajka

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2146 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 68380
Znajomy w zyciu nie chodzil na silownie,przy przecietnej aktywnosci fizycznej ma lydki dwa razy jak moje-gore ma szczupłą,wazy nawet mniej odemnie.

tez mam takich znajomych, strasznie mnie to w****ia.
wazyli po 100kg w gimnazjum, teraz schudli, a lydki maja dalej wielgachne.

albo znajomy na silce, cwiczy tylko klate, bary i lapy, nog mu sie nie chce. plecow nie, bo chodzi na scianke.. a lyde ma prze******lna.

watpie czy nawet po przybraniu na wadze ruszylbym moje patyki, ale masuje praktycznie caly czas, wiec bede obserwowal co sie z nimi dzieje.

eh, bede musial poprobowac, dzieki wszystkim za wypowiedzi.

sog komu wejdzie.

'NieMamyFortec,krajNaszNaWszystkieStronyOtwarty
NieMożeByćInaczejZasłoniony,TylkoPiersiamiObywatelow!'

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

To co zwykle czyli plan do oceny. A/B

Następny temat

Mój kombinowany trening siła+masa...

electro
Polecane artykuły