Szacuny
0
Napisanych postów
41
Na forum
21 lat
Przeczytanych tematów
287
Laska nie potrzebuje wcale tego bo uważam że wygląda świetnie, ale znacie kobiety Cos tam już uzywa i z tego co mówiła to nie była zadowolona po TSE. Chciała coś lepszego i mocniejszego.
Wiecej o niej: szczupła sylwetka, ok 165cm, waga okolo 50-55kg.
Szacuny
2
Napisanych postów
1124
Wiek
41 lat
Na forum
19 lat
Przeczytanych tematów
23080
oczywscie mozemy cos poradzic z mocniejszych spalaczy ale czy ona jest swiadoma tego co robi?? to ile ona chce wazyc?? 45? 40? to juz napewno zdrowo nie bedzie wygladac , poza tym spalacz nie jest tutaj najwazniesjzy jak stoi z dieta?? cwiczy cos??
Szacuny
2
Napisanych postów
1124
Wiek
41 lat
Na forum
19 lat
Przeczytanych tematów
23080
murowany to moze byc dom Jak sie przylozysz odpoednio do diety i treningu to efekty oczywscie beda ale nie mysl sobie ze te spalacze sa tak wspaniale ze za Ciebie wszytsko zrobia , one tylko moga w tym wydatnie pomoc ale wszytsko jest w Twoich rekach
Szacuny
0
Napisanych postów
41
Na forum
21 lat
Przeczytanych tematów
287
Nie no jasne samo to się nic nie zrobi. Generalnie i tak nie używam spalaczy tłuszczu poza L-Karnityna, ale jej chyba nie można porównac do wyrafinowanych splaczy.
Szacuny
107
Napisanych postów
25330
Wiek
37 lat
Na forum
20 lat
Przeczytanych tematów
182786
ni ma zadnych problmow z sercem/nadcisnieniem/tarczyca etc?
jesli tak to jakis lajtowny termogenik (TSE Olimpu i nie ma co kombinowac)
mysle ze to pewnie psychiki u niej z tym odchudzaniem, dostanie spalacz to odrazu ja "ruszy"
"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "
Szacuny
11205
Napisanych postów
52113
Wiek
33 lat
Na forum
26 lat
Przeczytanych tematów
57816
Pitt bull jest napisane, że dziewczyna po TSE nie była zadowolona.
To nie kwestia spalacza tylko odżywiania. Bo widzę że w ogóle nie ma pojęcia o tym. A jako spalasz może być thermo line, polecany osobom 'nic nie robiącym'