SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kreta+białko+carbo+witaminy

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2633

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 106 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4542
Witam ! Mam pytanie czy dobrze biore te odzywki:

-30 min przed śniadaniem kreatyna (4 Mega Capsy)
Po 30 minutach śniadanie
PO śniadaniu 1 kapsułka witamin Treca (Multi pack)

-II śniadanie

-Przedtreningowy

-Od razu po treningu 4 kapsułki kreatyny (tylko w dni treningowe)razem z Carbo (50 g w 100 ml wody)

-Po godzinie potreningowy czyli juz kolacja + białko (30 g w 200 ml mleka).Po konsumpcji jeszcze 1 witaminka Treca.

Cos dodac ? Dobrze to rozplanowane jest? Dzieki z gory za odp.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1078 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13124
po treningu zapodaj krete z carbo a po 20/30min bialko i poznije okolo godziny zjedz posilek.. reszta wydaje sie ok

kulturystyka - moje życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1078 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13124
aha i to bialko po treningu mieszaj z woda!!

kulturystyka - moje życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 106 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4542
Tak zrobie.Dzieki roberto za odpowiedz.Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1124 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 23080
jak wolisz bialko mieszac z mlekiem to mozesz smialo tak zrobic , nie rozumiem czmeu niby powinien mieszac z woda??

.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1078 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13124
bo po treningu miesza sie bialko z woda bo w mleku jest tluszcz! pewnie sie orientujesz ze w czasie okolo treningowym tluszcz nie jest zabardzo wskazany ;>

kulturystyka - moje życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1124 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 23080
widac ze przeczytales cos gdzies kiedys i teraz to powtarzasz bez sensu
po pierwsze : porcja bialka zostala zaplnowana juz ok godz po treningu
po drugie: ile masz tluszczu w mleku np 0,5% nawet 2%?odpowiedz niewiele
to juz wiecej masz w odzywce , wiec nie siej zametu

.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1078 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13124
ty edziuniu naucz sie najpierw czytac a pozniej szalej! napisalem mu zeby bral 20/30min po treningu bialko! moim zdaniem nie dosc ze mleko ma laktoze to jeszcz tluszcz wiec woda jest tutaj duzo lepszym rozwiazaniem! masz inne zdanie twoja sprawa!

kulturystyka - moje życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1124 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 23080
edziuniu?? wez sie chlopackzu troche ogarnij
prawda jest taka ze ten tluszcz z mleka w zaden sposob nie spowolni wchlaniania bialka i porpostu piszesz glupoty

.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1078 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13124
chlopaczku ;/ hehe ja bym z mlekiem nie ryzykowal zwlaszcza ze bierze wczesniej kreatyne.. dla mnie ty piszesz glupoty! kazdy ma inne zdanie wiec szanuj tez moze moje bo napewno nie pisze bzdur..

kulturystyka - moje życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1124 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 23080
po treningu kreatyna wchlonie sie bardzo szybko 20-30 minut w zupelnosci wsyatrczy mozesz miec swoje zdanie (a ze bledne to juz inna inszosc) ale radze poczytac i troche sie w temacie podszkolic i wtedy unmikniemy niepotrzbnych sporow

Zmieniony przez - kris141 w dniu 2007-11-15 11:27:21

.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jaki spalacz(e) tłuszczu ??

Następny temat

Spalacze tluszczu

WHEY premium