Szacuny
11207
Napisanych postów
52115
Wiek
33 lat
Na forum
26 lat
Przeczytanych tematów
57816
Cześć czy mógłby mi ktoś powiedzieć jakie sztuki walki były by najbardziej odpowiednie dla mnie jak mam 185 cm wzrostu i waże ok 110 kg ???? na siłke chodze 5 x na tydz no efekty są ale walczyć zbytnio nie umie
Szacuny
4
Napisanych postów
2914
Na forum
24 lat
Przeczytanych tematów
17433
Przy takich warunkach fizycznych możesz zacząć trenować każdą sztukę walki. Proponuję kickboxing i jujutsu albo judo. Powiązanie powinno być bardzo skuteczne.
Fighter
Moderator: Sztuki Walki
Zapraszam do dyskusji.
Szacuny
11207
Napisanych postów
52115
Wiek
33 lat
Na forum
26 lat
Przeczytanych tematów
57816
nie mówie że odrazu chce być brucem lee no ale myśle że przez 3 mieśące coś bym sie nauczył i właśnie tak przemyślałem twoją odp i myśle że może ten kik boxing będzie ok co ty na to ???
Szacuny
4
Napisanych postów
2914
Na forum
24 lat
Przeczytanych tematów
17433
Kick box bardzo polecam. Ale potraktuj to trochę jako zadanie permanentne. I jeszcze drobiazg, 3 miesiace na prawdę nie pozwolą Ci na spokój i luz w Twojej nowej pracy. Jak, ktoś się połapie, że masz problemy z wykorzystaniem nóg i rąk to masz przerąbane. 3 miesiace to niestety dość krótko ale podstawy złapiesz, pytanie jak je wykorzystasz.
Nie daj się zabić )
Fighter
Moderator: Sztuki Walki
Zapraszam do dyskusji.