SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co zacząć po kontuzji? POMOC

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 850

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 205 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4068
Witam mam 15 lat i chciałbym zacząć coś trenować tylko problem jest w tym że miałem rekonstrukcje acl w tym roku i nie wiem co mam wybrać żeby mi się nie odnowiła ta kontuzja.W grę wchodzi mma albo muay thai.Treningi zacznę w wakacje po roku od zabiegu tylko nie wiem co wybrać jeśli ktoś z was miał taki sam problem to proszę napisać z góry thx za pomoc.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wg mnie to juz twoj osobisty wybor
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 209 Napisanych postów 8489 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 129311
Jeśli lekarze stwierdzili, że kolano jest w pełni zdrowe i mięsień czwrogłowy wrócił do "formy" to myślę, że droga wolna. Mimo wszystko, osobiście zrezygnowałbym z zapasów i judo itp. Często przy jakiś rzutach ciężar, czasami dwóch osób jest opierany na jednej nodze, dlatego zawsze jest większa szansa odnowienia urazu.

Przy okazji jak wrażenia po rekonstrukcji ? Pytam bo sam będę miał robioną w kwietniu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 205 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4068
ogólnie wszystko zależy od lekarza jak to poskłada i oczywiście od rehabilitacji.Ja jestem już 2 miesiące po rekonstrukcji i wszystko jest ok zgięcie w kolanie jest takie jak w zdrowym ogólnie jestem bardzo zadowolony.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3680 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13048
Nikt Ci nie powie że np na MT Ci się nie odnowi kontuzja. Aczkolwiek uważam że przy MMA jest wieksza szansa bo np masz skrętówki.
Ale jeżeli od zabiegu minie rok, byłeś dobrze rehabilitowany i lekarz stwierdzi że nie ma przeciwskazań to nie ma co się martwić na zapas

Brazilian Jiu Jitsu
Warning: Choking Hazard

"Sport to połamane kości a nie twarz w reklamach"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Lesnar ucieka z ufc?

Następny temat

Cain Velasquez vs Junior Dos Santos???

WHEY premium