Witam, trenowalem dosyc regularnie przez 3 lata, ale w tym roku, dokladnie w maju zaprzestalem treningu i wznawiam go dopiero teraz, mimo ze to tylko 5 miesiecy to jednak spadki mam ogromne, szczegolnie siły i definicji. Teraz powracam i chce nie tylko odrobic to co spadlo, ale jeszcze poprawic sylwetke.
Narazie mam w domu Olimp TCM (te większe opakowanie), No Shotgun i 2kg białka, chcialbym zeby ktos doradził mi co jeszcze dorzucic do tych supli, budżet na suple wynosi jeszcze 400zł. Co dokupic do tego shotguna i tcm zeby maxymalnie dało kopa? Zalezy mi bardziej na suchej masie o dobrej definicji niz takim agresywnym spasaniu sie. Diete mam odpowiednią, do teningu silowe dorzuce jeszcze aeroby 3x w tygodniu po 35 min (duza intensywnosc).
cos o mnie
Staż 3 lata (przerwa 5 miesiecy, trwa do dzis, jutro zaczynam
Biceps 40
Klatka 122
Pas 88
talia 85
udo 65
barki 134
wWyniki silowe- Dramat, spadki piekielne, klatka ze 115kg do 100. Barki z 90kg na wolnym cięzarze, na 75(ja pi***le...
) przysiad masakra, ze 140kg do 110. Martwy ciąg nie bede nawet pisal, ledwo dzwigam pustą sztange hehe.
Chce zebyscie polecili mi cos z tych suplementow, pod kątem HST, bo wlasnie w systemie HST mam zamiar teraz cwiczyc. Pozdrowionka.
Narazie mam w domu Olimp TCM (te większe opakowanie), No Shotgun i 2kg białka, chcialbym zeby ktos doradził mi co jeszcze dorzucic do tych supli, budżet na suple wynosi jeszcze 400zł. Co dokupic do tego shotguna i tcm zeby maxymalnie dało kopa? Zalezy mi bardziej na suchej masie o dobrej definicji niz takim agresywnym spasaniu sie. Diete mam odpowiednią, do teningu silowe dorzuce jeszcze aeroby 3x w tygodniu po 35 min (duza intensywnosc).
cos o mnie
Staż 3 lata (przerwa 5 miesiecy, trwa do dzis, jutro zaczynam
Biceps 40
Klatka 122
Pas 88
talia 85
udo 65
barki 134
wWyniki silowe- Dramat, spadki piekielne, klatka ze 115kg do 100. Barki z 90kg na wolnym cięzarze, na 75(ja pi***le...
) przysiad masakra, ze 140kg do 110. Martwy ciąg nie bede nawet pisal, ledwo dzwigam pustą sztange hehe.
Chce zebyscie polecili mi cos z tych suplementow, pod kątem HST, bo wlasnie w systemie HST mam zamiar teraz cwiczyc. Pozdrowionka.
Krzysztof Piekarz
.