SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Na zawody Pomóżcie

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1588

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 216 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3075
witam mam taki problem w lutym ide na zawody w wyciskaniu sztangi leżąc. Kumpel króry startowal niejeden raz powiedzial ze gdybym utrzymal aktualna wage i wyciskal tyle ile teraz cisne to bym mial 1,2lub 3 miejsce i niewiem co robic jade programem na mase i mam diete na mase i czy jechac na mase czy trenowac na sile Prosze o pomoc

Zmieniony przez - Matys16 w dniu 2007-10-19 22:43:43

Trenuj Do końca Do Upadłego Bo Życie To walka By Dążyć Do Czegoś!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
jeżeli przy tej masie co masz może ci sie siła zwiększyć to jedz na siłe i wygraj te zawodya póxniej sobie wal na mase ;)
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 216 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3075
dzieki za odp

Trenuj Do końca Do Upadłego Bo Życie To walka By Dążyć Do Czegoś!

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 216 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3075
a tak na marginesie to waze 57 i cisne 80 teraz to moze i wiecej czy to dobra predyspozycja

Trenuj Do końca Do Upadłego Bo Życie To walka By Dążyć Do Czegoś!

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 793 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 34218
moim zdaniem srednio mam kolege co wazy 60kg i ciska 86kg a trenuje kilka miesiecy i to nieregularnie strasznie nie ma diety ani nic pzdr :D
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 88 Napisanych postów 1946 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 36723
kompan z siłowni waży 62 i wyciska 107

AfterHours.fm - The Best in Trance & Progressive

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1953 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 28926
to raczej za malo na zawody...
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 88 Napisanych postów 1946 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 36723
powiem Ci tak ja w tamtym roku byłem w kategorri do 60 kilo podiosłem 85 i zajalem 3 miejsce, ale pamietaj jedno, nie liczy sie wynik tylko to że bodjąles walke. ja ma za soba już 3 zawody teraz sie szykuje do dwóch kolejnych. Więc walcz, startuj

Zmieniony przez - Mariusz190 w dniu 2007-10-20 12:44:52

AfterHours.fm - The Best in Trance & Progressive

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Kumpel co do niego na silke chodze wazy 70 kg a wyciska 130.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 216 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3075
Mariusz190 dzieki za te słowa

Trenuj Do końca Do Upadłego Bo Życie To walka By Dążyć Do Czegoś!

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 216 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3075
a wie ktoś moze co to jest tabela schwarza bo teraz sie dowiedzialem zoe tak tam bedzie liczone

Trenuj Do końca Do Upadłego Bo Życie To walka By Dążyć Do Czegoś!

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Muskularne Nogi

Następny temat

To sie nazywa"zaciecie"!!

electro
Polecane artykuły