Szacuny
2
Napisanych postów
216
Na forum
18 lat
Przeczytanych tematów
3075
witam mam taki problem w lutym ide na zawody w wyciskaniu sztangi leżąc. Kumpel króry startowal niejeden raz powiedzial ze gdybym utrzymal aktualna wage i wyciskal tyle ile teraz cisne to bym mial 1,2lub 3 miejsce i niewiem co robic jade programem na mase i mam diete na mase i czy jechac na mase czy trenowac na sile Prosze o pomoc
Zmieniony przez - Matys16 w dniu 2007-10-19 22:43:43
Trenuj Do końca Do Upadłego Bo Życie To walka By Dążyć Do Czegoś!
Szacuny
88
Napisanych postów
1946
Wiek
36 lat
Na forum
19 lat
Przeczytanych tematów
36723
powiem Ci tak ja w tamtym roku byłem w kategorri do 60 kilo podiosłem 85 i zajalem 3 miejsce, ale pamietaj jedno, nie liczy sie wynik tylko to że bodjąles walke. ja ma za soba już 3 zawody teraz sie szykuje do dwóch kolejnych. Więc walcz, startuj
Zmieniony przez - Mariusz190 w dniu 2007-10-20 12:44:52