SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Rękawice na siłownie - pomóżcie

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1165

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Temat przeniesiony przez odp-SFD-pl z działu Szybkie pytanie. Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 43
Hej,
Rękawice dla faceta
Czy ktoś z Was ma jakieś godne polecenia,
które nie farbują i nie pocą dłoni??
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 55 Wiek 24 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 4331
po co Ci one ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 780 Wiek 23 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 18693
zeby odciskow nie bylo i zeby sie rece nie slizgaly gdy sa spocone. Ja polecam z olipmu takie czarne ale odrazu je wypierz nie zakladaj bo farbuja ale pozniej juz nie wiec polecam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 55 Wiek 24 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 4331
odcisków się boicie ? jak Ci się ręce pocą to sobie talkiem przetrzyj.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 780 Wiek 23 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 18693
boze czlowieku kto powiedzial ze sie ktos tutaj czegos boi. Powiem na swoim przykladzie gdy mam odciski na rekach i chce robic kaptury hantlami i biore sobie 1x 40kg na jedna reke to ledwo to utrzymuje bo tak odciski bola wiec po to sa wlasnie rekawiczki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
to stosuj paski.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 2543 Wiek 32 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 14764
Możesz zastosowac rękawiczki treca,jedne z lepszych rękawiczek jak dla mnie

Trzeba trawę tyrać nosem,żeby zostac komandosem...

Systema Specnaz Training...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 620 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 8324
mnie osobiście służyły treca kilka lat, solidne.
Potem się zużyły i nie kupowałem nowych, lepiej się ćwiczy bez, lepszy chwyt wyćwiczysz a odciski to odciski, prawdziwi mężczyźni chełpią się nimi :D

Siłka, piłka, albo mata na zło całego świata.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 43
Nie ma co rozmawiać na temat czy sa mu potrzebne czy nie.
Jedni wola ćwiczyć w rękawiczkach, inni bez, kto co woli.

Oglądałam te http://trec.com.pl/esklep/rekawice-treningowe-model-power-max-nowosc-p-507.html i te http://trec.com.pl/esklep/rekawice-treningowe-model-super-strong-nowosc-p-506.html Ale natknełam się na opinie że farbuja nadgarstek i dlatego postanowiłam napisać tutaj, żeby poszukać czegoś sprawdzonego

Zmieniony przez - Madzika w dniu 2013-02-05 16:20:38
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 1357 Wiek 32 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 57541
Ja polecam rękawice amerykańskiej firmy Schiek. Dość drogie, bo cena około 130zł, ale warto. Mam już 2 lata i cały czas niezniszczalne. A treningi regularne i ciężkie. Do kupienie na popularnym serwisie aukcyjnym :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11743 Napisanych postów 120360 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1397580
Mozesz też takich gripów spróbować
http://www.sfd.pl/sklep/Trec_GRIP_model_HEAVY_-opis28097.html

Zmieniony przez - anubis84 w dniu 2013-02-05 20:07:15

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Fajny konkurs dla ludzi z inwencja :)

Następny temat

Napompowane czy nie??

Fruzelina