Szacuny
0
Napisanych postów
195
Na forum
22 lat
Przeczytanych tematów
48427
Witam! zaczynam cykl storm +shock i dorzucam spalacz,mam dylemat jaki:
1.Scorch
2.Redline
3.TSE +tissi.
ktory wybrac,a moze cos nowego lepszego.
i czy efka nie oslabia no boostera?
pzd za madre opinie sogi
Szacuny
9
Napisanych postów
1250
Na forum
19 lat
Przeczytanych tematów
12689
Witam
Ja bym ci poleciał Redline .
Dużo moich znajomych brało redlina i bardzo chwalili sobie ten spalacz(być
Składy tych suplementów są rzeczywiście podobne , ale dużo też zależy od nastawienia psychicznego