SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Kreatyna i Carbo jak dawkować???

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1548

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 42 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1134
Witam!
Mam do Was pytanko, kupiłem ze sklepu SFD, kreatyne Vitalmax-a w proszku 500g, i Carbo Vitalmax-a 2,25kg. I teraz pytanie... jak dawkowac? o jakiej porze dnia brac? jak w dni treningowe i nie treningowe? cos jeszcze dorzucić do tego? Proszę o konkretne odpowiedzi :) dzięki z góry :)

Pozdro!

Kiedyś bede wielki .!.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 132 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1289
Kreatyna: 5 gram rano na czczo i 5 gram zaraz po treningu
Carbo: 40-50 gram rozpuść w ok 200 ml wody. Pij po kreatynie
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 123 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 14414
Kreatyna:
DT: rano 5g 30minut przed sniadaniem, 5g 30minut przed treningiem
DNT:rano 5g 30minut przed sniadaniem, 5g mniej wiecej godziny w ktorych wykonujesz trening
Carbo 50g po treningu.
Dorzuc witaminy.
Mam nadzieje ze o diete zadbasz.

Zmieniony przez - -The-Game- w dniu 2007-09-19 18:00:18
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 551 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 9181
ja biore to samo co Ty , mozesz sobie dokupic jeszcze witaminy , omega 3 , zma apteczne
dt- na czczo 45 min przed sniadaniem 30 g carbo rozpusc z kreta 5 g w wodzie, po teningu na pusty załadek 40 g carbo i 5 g krety -nie jesz nic 45 min
dnt- 5 g krety i 30 g carbo
( jak rozmieszasz pij od razu bo jak zostwisz na dłuzej ok 30 min to sie namieni w kreatynine)
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 42 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1134
carbo brać z kreatyną czy tylko po treningu? Czy walić carbo razem z kretyną dla lepszego transportu?? A może z kreatyną brać glukoze z apteki bądz ze sporzywczego? ta glukoza ma jakąś konkretną nazwe? Czy poprostu pytać o glukoze?

Kiedyś bede wielki .!.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 551 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 9181
chodzi o dektroze ale Ci jest nie potrzebna jak masz carbo mieszaj je razem z kreta i tak popijaj
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dawkowanie, ester, kre-alkalyn, jabłczan

Następny temat

Ekonomiczny zestaw suplementow

electro
Polecane artykuły