SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

gainer aby nie nabrać na soebie tłuszczu

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1604

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 132 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1289
Wiem , że głupie pytanie, ale jaki gainer jest dobry, aby się nie zatłuścić? Diete oczywiscie mam i planuję kupno gainera tylko nie chcę sie zatłuścić tym bardziej, ze ćwiczę w domu. Zastanawiałem, się nad Gain bolicem, ale znalazłem ze jest to Gainer dla opornych-co to znaczy? Czy gainer 2 z vitala będzie dobry aby sie nie zatłuścić? Jakiego jeszcze polecacie? A co powiecie o Profi Whey Mass?

Wiek-16
Dieta-jak juz pisałem jest
staż-10 miesiecy
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 503 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 10016
to jesli diete masz ok to po co Ci gainer?
poza tym zeby sie nie zatłuscic musisz solidnie przyłozyc sie do treningu
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 9317 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 45818
dobierasz sobie taki gainer aby ci pasował do diety.
liczysz swoje zapotrzebowanie na KCAL i w tedy jeśli masz braki w diecie to dodajesz gainer, bulk lub 20%,30% B itp

aby nienabrać tłuszczu to odpowiednie trening i dieta.

PRO MODERATOR DZIAŁU

...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 2157 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 38624
tak, dieta
ale i wystrzeganie sie wegli o wysokim ig
jak wszelkiego rodzaju cukry proste stosowane w tego typu specyfikach
maltodekstryny to tez nienajlepsze rozwiazanie
postaw na ryz z kura
zdr
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
coz gainer nie ma tak wiele do powiedzenia zeby przesadzal w nabieraniu tluszczu . tu chodzi o bilans kaloryczny , jesli jest dieta ok i bilans spoko to gainer roznicy robic nie powinien
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 132 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1289
gainer potrzebny bo wiecie panowie szkoła a tym bardziej ze mam tyle godizn dziennie ze głowa boli. Dniówka normalnie. Możecie mi wytłumaczyc co to jest bulk. wiem wiem wyszukiwarka ale ja nie mam zabardzo czasu. Wytłumaczcie mi to stwierdzenie-gainer dla opornych.
czy gainer 2 jest dobrym gainerem dla mnie? Ma mało tłuszczu, średnio węgli i białka.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 132 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1289
sorry za post pod postem. co do tej diety to oczywiście wiadomo jak to w moim wieku obiad to "obiadek mamusi" ale jem dużo ryb, po treningu ryż i ogólnie. czyli dieta nastolatka :D Oczywiscie nie wcinam zadnych fast foodów oraz słodyczy.
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Tuż przed pierszym cyklem - kilka pytanek.

Następny temat

lipomastia a venom lub lipo-6

electro
Polecane artykuły