Wiem , że głupie pytanie, ale jaki gainer jest dobry, aby się nie zatłuścić? Diete oczywiscie mam i planuję kupno gainera tylko nie chcę sie zatłuścić tym bardziej, ze ćwiczę w domu. Zastanawiałem, się nad Gain bolicem, ale znalazłem ze jest to Gainer dla opornych-co to znaczy? Czy gainer 2 z vitala będzie dobry aby sie nie zatłuścić? Jakiego jeszcze polecacie? A co powiecie o Profi Whey Mass?
Wiek-16
Dieta-jak juz pisałem jest
staż-10 miesiecy
Wiek-16
Dieta-jak juz pisałem jest
staż-10 miesiecy
Krzysztof Piekarz