jest zasada ze powinno sie jesc co 2-3 godziny(na mase).ze nie wolno czesciej bo tylko wtedy moge przyspieszyc i tak szybki metabolizm.a tez piszą ze miedzy posiłkami gainera mam wcinac.czyli jakby nie patrzec dostarczam do zolądka pokarm co 1-1,5 godziny.wiec jak to w koncu jest?gainera mam nie traktowac jaki miedzyposiłku? i jeszcze jedno pytanie-czytałem ze za duzo bialka nie mozna dostarczac w przypadku robienia masy ale i takze dlazdrowia. gdzie jest max. granica bezpieczenstwa.czy jak dostarczam 3 g(2g z zarcia i 1 g z gainera) na 1 kg to jest bezpieczna granica dla mojego organizmu.Zdrowie w koncu najwazniejsze :) z góry dzięki za odp.
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:
PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!
Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.
Sprawdź
...
Jak nie czujesz sie przejedzony i spokojnie mzoesz 1h po posilku trenowac, ale krocej lepiej juz nie.
Moderator działu Odżywianie
...
Gainer pij po treningu a mniejsze porcje po posiłkach.Granicę ilości białek w diecie sam odkryjesz,kiedy poznasz swój organizm.3g/kg bez wspomagania farmakologicznego to za dużo

Wróć do podstaw...
http://www.sfd.pl/Z_Bodym,do_świetnej_sylwetki!-t443588.html
http://www.sfd.pl/temat226776/ -artykuł dla każdego
...
ja proponuje
7:00 sniadanie
10:00 gainer
13:00 posiłek przed tren
16:00 posiłek po tren
19:00 gainer
20:30-21:00 kolacyja (ser białły, tunczyk)
jak cos zle napisałem prosze o poprawienie
7:00 sniadanie
10:00 gainer
13:00 posiłek przed tren
16:00 posiłek po tren
19:00 gainer
20:30-21:00 kolacyja (ser białły, tunczyk)
jak cos zle napisałem prosze o poprawienie
...
jezeli wszystko co ci potrzeba dostarczasz z pozywienia to nie jest ci ten gainer wogole potrzebny jedynie po treningu
bo po co komu dodatkowe cukry proste w ciagu dnia ktorych kulturysci unikaja
bo po co komu dodatkowe cukry proste w ciagu dnia ktorych kulturysci unikaja

...
Nie polecam spożywać gainera w innych porach niż przed/po intensywnym treningu. Nie przejmuj się tym, że zbyt duża ilość posiłków przyspieszy tempo Twójego metabolizmu. To błędne założenie, jedz tak często jak musisz by dostarczyć odpowiednią ilość kalorii (co 2-3 godziny).
...
stykon za duzo gainera
wiekoszsc skł. odzywczych czerpac z pozywienia
gainer to tylko dodatek. lub posiłek zastepczy( jak nie masz co zjesc lub jak nie masz czasu na robienie szamy)
ja tam jem co 2-2,5 h i jest ok
wiekoszsc skł. odzywczych czerpac z pozywienia
gainer to tylko dodatek. lub posiłek zastepczy( jak nie masz co zjesc lub jak nie masz czasu na robienie szamy)
ja tam jem co 2-2,5 h i jest ok

...
cholera to chcecie powiedziec ze gainera kupiłem na darmo?!
BodyLine o jakim farmakologicznym wspomaganiu mówisz? hmm jesli mi wychodzą2g/kg bilka to rozumiem ze pełne porcje gainerka mam brac przed i po treningu tylko bo wiecej nie potrzebuje?
a jeszcze chciałem kupic glitamine bopodbno jest niezbędna do absorbownia bialka potrzebnego do budowy miesni tak?
BodyLine o jakim farmakologicznym wspomaganiu mówisz? hmm jesli mi wychodzą2g/kg bilka to rozumiem ze pełne porcje gainerka mam brac przed i po treningu tylko bo wiecej nie potrzebuje?
a jeszcze chciałem kupic glitamine bopodbno jest niezbędna do absorbownia bialka potrzebnego do budowy miesni tak?...
nie no gainera se trzymaj
jak nie bedziesz mial cos jesc itd
kup se bialko a nie glutamine
Zmieniony przez - Turysta16 w dniu 2007-08-23 12:06:57
jak nie bedziesz mial cos jesc itd
kup se bialko a nie glutamine
Zmieniony przez - Turysta16 w dniu 2007-08-23 12:06:57
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Krzysztof Piekarz