SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

no xplode

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 4573

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 357 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10764
Aminostar - Nitric Oxide-->AAKG
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 216 Napisanych postów 36673 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 115972
jak frezeq.

dodaj jeszcze czystą postać kretki i styknie.

Growth Factor'a też polecam.Piję w trakcie treningu i wytrzymałość idzie w górę.

HST PUSH & PULL - mój autorski "system" treningowy:http://www.sfd.pl/-t589381.html
Dieta LOW-CARB, art dla początkujących: http://www.sfd.pl/-t655403.html
Redukcja od A do Z - wszystko o redukcji:http://www.sfd.pl/-t654560.html
Tabata - co to jest i za co ją lubię?: http://www.sfd.pl/-t963145.html
Takie wielkie, takie niewinne. A same niosą na grzbiecie skrzydlatą kostuchę. Polską śmierć.

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3307 Wiek 39 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 37445
No xplode to gowno. przy 2-3 miarkach przed treningiem bo wlasnie tyle dopiero czuc trening niesamowity, pompa na maksa i pelno energii i nawet moze wiecej siły. ale odkrylem ze musza cos tam dosypywac w stylu efki bo godzine po treningu zaczyna sie dol, ciezko sie oddycha mega zmeczenie, i wogle dluzsza wymiana zdan powoduje zadyszke. moze ktos jeszcze odkryl takie objawy u siebie?
Tak jak napoczatku (przez 1 opakowanie) ubustwialem ten produkt i nie wyobrazalem sobie bez niego isc na siłke to w polowie drugiej puszki odstawilem i stwierdzilem ze nie warto. Moj brat takie same objawy

OFF... :(
**EKSPERT** W DZIALE DOPING

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 216 Napisanych postów 36673 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 115972
a masz porównanie do shock'a albo innego no-boostera?

ja 2/3h po shock'u czasem chodzę przymulony, ale nie jest źle.

Zmieniony przez - King_Odin w dniu 2007-08-16 14:48:15

HST PUSH & PULL - mój autorski "system" treningowy:http://www.sfd.pl/-t589381.html
Dieta LOW-CARB, art dla początkujących: http://www.sfd.pl/-t655403.html
Redukcja od A do Z - wszystko o redukcji:http://www.sfd.pl/-t654560.html
Tabata - co to jest i za co ją lubię?: http://www.sfd.pl/-t963145.html
Takie wielkie, takie niewinne. A same niosą na grzbiecie skrzydlatą kostuchę. Polską śmierć.

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3307 Wiek 39 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 37445
mam porownanie, do nitrobolona I i II- bez problemowo ,Horse powera ( tu bylo rozwolnienie po kazdej porcji i piecząco swedzący ryj ) cell pumpa- bez problemowo, Nanox9- lajcik, supercharge- bezproblemowo.
Generalnie wydaje mi sie ze do teraz zostal mi jakis skutek uboczny tego no xplode bo czasem np jak sobie leze na mułce i po dluzszej chwili bez powodu potrafie sie zasapac. Ludzie mi mowią ze sapie itd.
poprostu czasem wraca bez powodu uczucie ktore mialem po treningu na no xplode.
Od jakiegos czasu kawa przed treningiem to maks z moich dopalaczy, walic sztuczną pompe

OFF... :(
**EKSPERT** W DZIALE DOPING

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 216 Napisanych postów 36673 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 115972
to zależy.

mnie nawet shock+50mg efki nie powstrzyma przed snem.Uodporniłem się chyba

ja po CP miałem rozwolnienie.Masakra to była.Po Crevolution już nie.
po HP nic nie miałem.Po XP(starym i nowym) też nic.Po Nitro I i II też nic.A ze staków to oprócz HP najlepiej pobudzał Cold Fusion.
Teraz sprawdzę właśnie No-Xplode.

No właśnie, czułeś na początku sugerowaną porcję?

a co do pompy to ja jej w ogóle nie oczekuję.Ale i tak pewnie będzie
zależy mi tylko na energii, co pośrednio ma poprawić wytrzymałość.

Supercharge - to ten PrimaForce, tak?

Zmieniony przez - King_Odin w dniu 2007-08-16 17:37:02

HST PUSH & PULL - mój autorski "system" treningowy:http://www.sfd.pl/-t589381.html
Dieta LOW-CARB, art dla początkujących: http://www.sfd.pl/-t655403.html
Redukcja od A do Z - wszystko o redukcji:http://www.sfd.pl/-t654560.html
Tabata - co to jest i za co ją lubię?: http://www.sfd.pl/-t963145.html
Takie wielkie, takie niewinne. A same niosą na grzbiecie skrzydlatą kostuchę. Polską śmierć.

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3307 Wiek 39 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 37445
crevolution wlasnie zapomnialem- tez bralem i bylem bardzo zadowolony. o Knocoucie tez zapomnieem wspomniec- za***ista sprawa. Mega dobrze wspominam

a Supercharge to Labrada od grzesia busza se przywiozlem

Z snem problemu nie mam tez ani po efce ani po Noboosterach na kofeinie ale bardzo zle sie czuje, mam problemy z oddychaniem tak samo po efce jak i No xplode. i serce mi ciezko wali.

Jednej miarki nie czuc wogle- 2 juz czuc i jestes zajarany na maksa. a 3 to pelen hardcore, tylko roznie bywa raz rozwolnienie raz brak i wszystko si ale - Jak mowie im wiecej tego wezme tym gorzej sie czuje. plusem jedynym jest niesamowity trening, nie raz w polowie treningu sie kumalem ze najdlusza przerwa miedzy cwiczeniami i seriami wynosila 10 sekund taki trans treningowy szajba nazywalem to

OFF... :(
**EKSPERT** W DZIALE DOPING

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3307 Wiek 39 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 37445
generalnie- wydaje mi sie ze do No dają efke. pare razy jak robilem rekord na klate walilem 3 porcje No xplode i 40-60mg efki z tusii... rekord raczej mialem pewnosc ze wezme i bralem. ale reszta dnia nadawalem sie jedynie do kostnicy

OFF... :(
**EKSPERT** W DZIALE DOPING

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 3215 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 21170


bardzo ciekawy temat.tez jestem juz 3 tydzien na cyklu No Xplode biorę go z Xpandem i tez jakoś dziwnie sie mi serce zachowuje po2 porcjach.trening spoko a sra mnie po wszystkim Xpand,Horse Power,,,, ale tylko po xplodzie tak dziwnie serce sie zachowuje wczoraj to jak przyszedłem z siłki to musiałem robić glebokie wdechy tak jakos sie mi oddychac chciało...cholera a co najlepsze ze jeszcze 2 opakowania Xploda sa w drodze do mnie....mam nadzieje ze po shogunie tak niebede miał... mozliwe ze serce szaleje bo jest to produkt zawierający kofeine nadmiar kofeiny moze powodować nadciśnienie i miedzy innymi arytmie serca..trudno zapłaciłem musze to wszamać bo szkoda kasy:d idę bo mnie sranie bierze....
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 216 Napisanych postów 36673 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 115972
ja po No-Xplode'dzie też trochę dziwnie się czułem, ale dopiero po 3 miarkach.

zresztą, sypałem potrójne porcje, a efekt/mam na myśli odczucia były bardzo średnie.

teraz biorę standardowe porcji Super Charge'a od Labrady i to jest dopiero produkt.No-Xplode czy Shock się chowają.I nie ma "efektów ubocznych" typu rozdrażnienie, problemy z oddychaniem czy kłopoty żołądkowe.

HST PUSH & PULL - mój autorski "system" treningowy:http://www.sfd.pl/-t589381.html
Dieta LOW-CARB, art dla początkujących: http://www.sfd.pl/-t655403.html
Redukcja od A do Z - wszystko o redukcji:http://www.sfd.pl/-t654560.html
Tabata - co to jest i za co ją lubię?: http://www.sfd.pl/-t963145.html
Takie wielkie, takie niewinne. A same niosą na grzbiecie skrzydlatą kostuchę. Polską śmierć.

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

KOLEJNE KONKURSY! ATRAKCYJNE NAGRODY!

Następny temat

Potrzebuje drobnej rady odnośnie Whey utrafiltrate PROTEIN 82

electro
Polecane artykuły