SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

pkt olimp nie wymienimy na suple :/

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1875

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 319 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 28684
w zakładce nagrody od 15.08.2007 widnieją tylko nagrody rzeczowe... a odżywki gdzie ?! na co to komu, uzbierać 220 pkt na pasek od spodni

http://www.olimp-labs.com/konkurs/inne2.html

marnie.

VV38$73r Bliżej mi do króla bo przeciętniak to walet
Z aspiracją na asa, z jokerem stworzę parę

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 319 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 28684
faktycznie najprawdopodobniej źle zinterpretowałem reguły gry, lub nie wczytałem się dokładnie, ale miałem prawo, bo nie jasno i mało przejrzyście umieścili te informacje (jak dla mnie).

najważniejsze, że z promocją wszystko OK
pozdro i sorry za zamieszanie.

qwert321 - śmierdzi prowincją

VV38$73r Bliżej mi do króla bo przeciętniak to walet
Z aspiracją na asa, z jokerem stworzę parę

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1097 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 19454
yyy... ja mam odżywki też ;-/
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 528 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10185
.

Zmieniony przez - NameNotDis w dniu 2007-08-16 23:03:44

Yo, yo mada faka bicz!

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 890 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 11052
jednym slowo gowno , ktos zbieral pkt na 2 KO i teraz se moze wziasc najwyzej rekawiczki , jezeli to prawda to zdanie o tej firmie sie zmieni

*** ****************

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 2083 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 39361
..niemozliwe
na pewno dodadzą odzywki rowniez ,
nie wierze ze zdobyli by sie na tak drastyczne ciecie ,
pewnie jakas chwilowa pomylka,
kosztowalo by to ich za wiele strat hehe
w najblizszym czasie sie wyjasni cala sprawa
pzdr

Zmieniony przez - emil1989 w dniu 2007-08-17 00:25:51

<<<Bez celu i chęci nigdy nic nie osiągniesz>>>
http://www.sfd.pl/meine_siłownia-t301836.html 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 890 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 11052
jaa tez tak mysle.
Jak dobrze zauwazyles kosztowalo by to ich dosc mocno ;]
np ja bym juz nic nie kupil tej firmy , zreszta kumple takze
co za tym idzie , jakas czesc osob na forum zrobila by podobnie
zreszta po co komu durne rekawiczki

*** ****************

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 384 Wiek 43 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6892
Trzeba czytac dokladnie. Gdzie tam na stronie jest napisane ze zmieniaja sie nagrody rzeczowe, wywyali jakies garnki i cos tam jeszcze i dlatego pokazali co bedzie od 15. Suple pozostaja bez zmian.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 826 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5840
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 422 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1658
a ja sie zapomnialem i wywalilem moje punkty;/ i od nowa. szczescie ze nie mialem ich duuuzo

Raz motór był chory i leżał w łóżeczku i przeszedł Pan doktór:
-Co jest motóreczku?
- Ahhh wspornik mnie boli i swędzi mnie rura i gaźnik mam chory i bolą zawory!
--------------------------------------------------
" Wiara jest twoją własną perfekcją. "

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 399 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6133
Niech ktoś z Olimpu sie wypowie na ten temat !! albo ktos kto dzwonil bo to nawet nie jest śmieszne ....

MIKI ;)

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1669 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 30962
u mnie w zakładce nagrody są suple, więc nie wiem o co chodzi

Mogę być kimś, będąc jednocześnie sobą...

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

profile???????????????????????????

Następny temat

film

electro
Polecane artykuły