z wszystkich bylem zadowolony,teraz zaczynam cp+tcm
a macie jakies chociarz minimalne problemy z nerkami po tylu cyklach??, bo ja narazie nie narzekam,a w szczegolnosci ty PePoNeNt?? jestem pod wrazeniem ile wszamales krety...
Szacuny
7
Napisanych postów
451
Na forum
20 lat
Przeczytanych tematów
9243
Zadnego jestem niewinny , czy wy tego nie widzicie ?:] Ale jak zrobhie pierwszy to dopiero po 40 w lapie i 100-wie wycisku :] taki mam cel , oczywiscie chodzi o krete :P Pozdro