CZesc
Zaczalem trenowac jakis miesiac temu. Mam 28 lat i stwierdzilem ze czas zlikwidowac poklady tluszczu w organizmie. Generalnie jestem noramlnie zbudowany jak na kogos kto nigdy nie uprawial tej dyscypliny sportu dosc szeroki dosc wysoki jedynie ten tluszcz ktory jest wszedzie brzuch klatka itp. Przeczytalem artykul o diecie bez weglowodanow i zrezygnowalem z nich moze jest za wczesnie lecz nie widze zadnych efektow. Plan treningow zassalem rowniez z glownej strony dla laikow. CZy szanowni klubowicze moga mi cos doradzic? I jeszcze jedno jestem chyba dosc silny jednak piekielnie szybko sie mecze co mozna na to poradzic biore jakis ciezar i wiem ze moge duzo wiecej jednak po kilku ruchach kompletnie opadam z sil. Prosze o pomoc
Pozdrawiam Irek
Zaczalem trenowac jakis miesiac temu. Mam 28 lat i stwierdzilem ze czas zlikwidowac poklady tluszczu w organizmie. Generalnie jestem noramlnie zbudowany jak na kogos kto nigdy nie uprawial tej dyscypliny sportu dosc szeroki dosc wysoki jedynie ten tluszcz ktory jest wszedzie brzuch klatka itp. Przeczytalem artykul o diecie bez weglowodanow i zrezygnowalem z nich moze jest za wczesnie lecz nie widze zadnych efektow. Plan treningow zassalem rowniez z glownej strony dla laikow. CZy szanowni klubowicze moga mi cos doradzic? I jeszcze jedno jestem chyba dosc silny jednak piekielnie szybko sie mecze co mozna na to poradzic biore jakis ciezar i wiem ze moge duzo wiecej jednak po kilku ruchach kompletnie opadam z sil. Prosze o pomoc
Pozdrawiam Irek
Krzysztof Piekarz