Witam.
Ćwicze na siłce 3 razy w tygodniu głównie mam plan raczej ogólny na spalanie tkanki jak i trening siłowy.
Moje pytanko brzmi czym moge zastąpić Thermo Speeda Extreme z Olimpu na spalanie tkanki tłuszczowej. Oprócz tego biore HMB równierz firmy olimp.
Thermo speeda chce zastapić czymś innym z prostej przyczyny jest po prostu ochydny w smaku i po jego zażyciu robi się niedobrze.
Jest może coś podobnego ale bardziej przyjaznego smakowo?? Mogą być Capsy lub cosik do picia??? Co myślicie gdybym jeszcze do tego dołożył Creatyne jeżeli to dobry pomysł to ewentualnie jaką??
Pozdrawiam
Zmieniony przez - Skipi w dniu 2007-07-20 11:22:37
Ćwicze na siłce 3 razy w tygodniu głównie mam plan raczej ogólny na spalanie tkanki jak i trening siłowy.
Moje pytanko brzmi czym moge zastąpić Thermo Speeda Extreme z Olimpu na spalanie tkanki tłuszczowej. Oprócz tego biore HMB równierz firmy olimp.
Thermo speeda chce zastapić czymś innym z prostej przyczyny jest po prostu ochydny w smaku i po jego zażyciu robi się niedobrze.
Jest może coś podobnego ale bardziej przyjaznego smakowo?? Mogą być Capsy lub cosik do picia??? Co myślicie gdybym jeszcze do tego dołożył Creatyne jeżeli to dobry pomysł to ewentualnie jaką??
Pozdrawiam
Zmieniony przez - Skipi w dniu 2007-07-20 11:22:37
Niech Moc Będzie z Wami !!!
Krzysztof Piekarz
