SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Thermo speed extreme - czym zastąpić ???

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3392

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 417
Witam.
Ćwicze na siłce 3 razy w tygodniu głównie mam plan raczej ogólny na spalanie tkanki jak i trening siłowy.

Moje pytanko brzmi czym moge zastąpić Thermo Speeda Extreme z Olimpu na spalanie tkanki tłuszczowej. Oprócz tego biore HMB równierz firmy olimp.

Thermo speeda chce zastapić czymś innym z prostej przyczyny jest po prostu ochydny w smaku i po jego zażyciu robi się niedobrze.

Jest może coś podobnego ale bardziej przyjaznego smakowo?? Mogą być Capsy lub cosik do picia??? Co myślicie gdybym jeszcze do tego dołożył Creatyne jeżeli to dobry pomysł to ewentualnie jaką??

Pozdrawiam

Zmieniony przez - Skipi w dniu 2007-07-20 11:22:37

Niech Moc Będzie z Wami !!!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 417
Czopek hmmm spoko rozwiązanie. Jak dlamnie to wszystko by mogło smakować jak HMB to jest spoko w smaku. Zobacze jak mi zasmakuje ten nitrobolon.

Niech Moc Będzie z Wami !!!

...
Napisał(a)
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 108355 Napisanych postów 381276 Wiek 50 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1720110
termo jest w kapsach to gdzie tam masz jakiś smak?a jeśli chodzi o kretke to jabłczan

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 417
Smak mam ponieważ mam problemy z łykanie tych tabsów więc otwieram je poprostu wysypuje na łyżeczke łykam i popijam wodą. Myśle że nie jeden z Was ma taki problem i po to też chyba Tabsy z Olimpu są przystosowane do otwierania i wysypywania, a przynajmniej tak mi się wydaje.

Niech Moc Będzie z Wami !!!

...
Napisał(a)
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 108355 Napisanych postów 381276 Wiek 50 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1720110
większość termogeników jest w kapsach to tamte też będziesz musiał otwierać raczej zmiana firmy nic nie da mają podobne składy tak więc smak bedzie podobny naucz się łykać w całośći kaps. popijaj więcej wody i będzie git.

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 417
No nic trudno dzieki za pomoc, szkoda że nie wszystko jest tak dobre w smaku jak np. HMB.

Niech Moc Będzie z Wami !!!

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2500 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 57055
Weź się nie wygłupiaj. Takiej małej kapsułki nie umiesz przełknąć?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 417
No stary widzisz różne maja ludzie zboczenia i ubytki hehe.

I to nie jest jedna tylko kapsułka tylko 3 2xthermo i 1xHMB

Niech Moc Będzie z Wami !!!

...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 5029 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 58202
nio to lykaj po jednej

To nie problem naprawdę... A kapsulki są otwierane bo trzeba tam jakos nasypać proszku...

www.blog.myfit.pl - EKSTREMALNA REDUCKJA ! DORADŹ|SKOMENTUJ

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3215 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 29005
Nie ma smacznego spalacza.

Może poprostu twój żołądek źle reaguje, że źle się czujesz.
Może powinieneś stosować spalacz po posiłku.

Pare spalaczy jakich próbowałem, każdy z nich miał ochydny smród i smak zresztą też, zapijałem wodą, umyłem zęby i po problemie.

Kreatyna to nie jest zły pomysł, wręcz byłaby wskazana. Nie wiem jaki masz staż itd. ale jeżeli uważasz że już jesteś gotów to kup Nitrobolon II TRECA - wydajny, smaczny, efektowny, tani.

Pozdrawiam.

Zmieniony przez - mm90 w dniu 2007-07-20 12:48:36

Pozdrawiam

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1548 Wiek 47 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16018
Jezuuuu... ale teorię kolega wysnuł. Megacapsy są do otwierania ?!?
Ciesz się, że są powlekane. 10 lat temu kupiłem sobie BCAA nie pamiętam jakiej firmy. Nie dość, że większe o wiele o TSE to jeszcze nie powlekane. Szorstkie w przełykaniu jak cholera.
Teraz to jest lux !
Moja rada: trenuj przełyk !

Życie to niej**ajka...

Jestem ON przez cały rok-dietanabol 6 x ed.

Drobny cwaniak !

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 417
MM90 dzieki za rade. Myśle że mi pomogłeś więc wale do sklepu po tego Nitrobolona. Z tego co piszecie to równierz wywnioskowałem że chyba Tabs po otwarciu i łyknięciu samego proszku nie działa słabiej i moge tak ewentualnie brać.

Dzieki i pozdro.

Zmieniony przez - Skipi w dniu 2007-07-20 17:35:46

Niech Moc Będzie z Wami !!!

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jak stosowac gain bolic 6000 z kreatyna?

Następny temat

Masa za 300 zl ?

electro
Polecane artykuły