SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Masa za 300 zl ?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1164

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 198 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2738
U mnie jest wielki problem z przybraniem masy.
Dlatego chcialbym zebyscie mi doradzili cos do 300 zeta moze to malo ale wiecej na dzien dzisiejszy nie mam...
Myslalem cos nad gainerem + kretka mega caps do tego cos jeszcze ale nieweim co:P
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 474 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15963
dostaniesz 10 odpowiedzi z tym ze powinna byc dieta
5-ciu cie odesle do dzialu odzywianie
a ja ci powiem....kup se mass xxl jak najwiecej albo jakis gain bolic do tego carbo i sie sprobuj zalac ;p wpieprzaj gainera jakies 150-200g dziennie a carbo przed i po treningu. 300zl styknie na dosc duzo tego....

sprawiedliwosc bez mocy jest niczym lecz moc bez sprawiedliwosci to tylko przemoc...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3215 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 29005
Troszke mało.

Opisz swoją budowe i uwarunkowania. Łatwo łapiesz tłuszcz? Może chodzi Ci o poprostu jakieś tam nabranie masy i podstawy? Jeżeli jesteś chudy jak patyk i masz bardzo duże problemy z nabieraniem masy, to kierowałbym się w strone dobrej diety i gainerów, tych najtańszych z dużą zawartością WW.

Wtedy jeżeli trzymasz dobrą diete i masz w niej wystarczające źródła białka, ten dodatek byłby całkiem OK.

Natomiast jeżeli nie masz zamiaru trzymać się diety czy jakiegoś jej ogólnego zarysu (bo przy masie nie jest to aż tak istotne - aczkolwiek nie bagatelizuj tego) to kierowałbym się ku gainerom z proporcją białek i węglodowanów 1:1.

Co do kreatyny, nie wiem jakie gainery wybierzesz i ile zostanie Ci kasy ale tu też masz różne opcje. Na rynku jest wiele form tego suplementu: Monohydrat, Jabłczan, Kre-alkalyn itd.

Najtańszą i najwydajniejszą opcją będzie monohydrat. Jednak nie zapędzaj się tak bardzo - ile już ćwiczysz? Czy masz odpowiedni staż i osiągi by sięgać po kreatyne?

Monohydrat rzecz prosta najtańszy, toteż ma minusy:
- większa retencja wody
- moczopęd (i to straszny, bynajmniej u mnie)

Inne formy tych efektów nie mają lub są bardzo małe. Kre-alkalyn podobno nie działa i dla efektu trzeba przyjmować zawyżone dawki co czyni go bardzo mało wydajnym, dlatego też pomyślałbym nad jabłczanem, albo poprostu się wstrzymał, poćwiczył troche czasu bez kreatyny, a później kupił BIOGENIXowego Cell Pumpa lub TRECowego Nitrobolona II.

Dojść tanie i wydajne opcje, skłaniałbym się ku drugiej.

Oczywiście jest też wiele innych firm i co chwile wychodzą nowe produkty dlatego warto obejrzeć oferte, przeliczyć co na ile wystarcza i spojrzeć na etykiety opisujące zawartość.

A co do gainerów, to w sklepie SFD co chwile sa jakieś bardzo ciekawe promocje. Jednak osobiście nie uważam, aby wakacje były dobrym okresem na mase - nie będziesz miał siły tyle jeść.

Pozatym musze dodac ze czesto osoby majace problemy z nabieraniem masy poprostu malo jedza. Wydaje im sie, ze jedza duzo - jednak tak naprawde jedza mało. Też kiedyś byłem taki jak Ty, ćwiczyłem bez praktycznie efektów. Do czasu do kiedy zacząłem stosować ogólne zarysy diety, a z czasem coraz bardziej skłaniałem się do rygorystycznego jej przestrzegania. To działa silniej niż kreatyna.

Pozdrawiam i mam nadzieje, że pomogłem.

Zmieniony przez - mm90 w dniu 2007-07-20 12:44:09

Pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 198 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2738
nom pomogles w duzym stopniu ;]
dziekowa
U mnie jest tak chudy jak patyk i problem z nabraniem masy.
I tez chyba jest tak ze mysle ze duzo jem a tak nie jest...
POsiedze jeszcze troszke w artykulach zrobie diete + trening i zoabczymy jak to bedzie ;]
pozdrawiam i dziekuje ze zainteresowanie sie moim tematem ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 546 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4995
Jak juz dopracujesz dobrze diete i traning, to dokup sobie dobry gainer typu SizeUP z Met-Rx i do tego BlacHole z Controlled Labs. Efekt murowany na przytycie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3215 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 29005
Ciesze się, że mogłem pomóc.
Mam nadzieje, że nie będziesz jednym z tych co kiedyś zbutują mnie pod dyskoteką ..

Pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 198 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2738
hehe daleko mi do takiego ;d
a tak na powaznie mysle tak ze przez wkacje bede na samej diecie polegal + treningu a pozniej dokupie kolo wrzesnia pazdziernika syple i odzywki ;]
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Thermo speed extreme - czym zastąpić ???

Następny temat

Proszę o poradę dla początkującego!

WHEY premium