Mam takie pytanie, otóż odchudzam się... i przez 5 tygodni straciłem 5,8kg, (z pomiaru poniedziałkowego), a dziś stanąłem na wadze (tak by się podbudować rano
) i nie tyle że było tyle samo to wyszło jako bym przytył ponad 2 kg.
Cholera, albo się waga popsuła, albo coś tu nie gra.
Możliwe to jest?? Może to jakiś naturalny wzrost by później spadło (słysząłem że tak się dzieje) ale żeby aż 2 kg? Zgodziłbym się że 0,5 ale nie 2.
Co o tym sądzicie?
Krzysztof Piekarz
)
