SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

2kg w dni? coś tu nie gra

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2568

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 375
Witam,

Mam takie pytanie, otóż odchudzam się... i przez 5 tygodni straciłem 5,8kg, (z pomiaru poniedziałkowego), a dziś stanąłem na wadze (tak by się podbudować rano ) i nie tyle że było tyle samo to wyszło jako bym przytył ponad 2 kg.

Cholera, albo się waga popsuła, albo coś tu nie gra.

Możliwe to jest?? Może to jakiś naturalny wzrost by później spadło (słysząłem że tak się dzieje) ale żeby aż 2 kg? Zgodziłbym się że 0,5 ale nie 2.

Co o tym sądzicie?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1373 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 27568
zalezy na jakim podlozu sie wazyles, jesli na miekkim (np dywan) to waga dodaje 2-3 kg. Zwaz sie na twardym podlozu np. kafelki w lazience, beton to wtedy pomiar jest najbardziej dokladny
btw. ja mam wage lazienkowa za 20 zł i dziala bez zarzuty (krazek 5 kg wazy 5 kg )
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 233 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1224
hmm chyba Ci sie waga rozwalila , jezeli najpierw schudles a potem przytyles 2 kg ;]

Daj SoOga :P Podbije ! hehe

...
Napisał(a)
Usunięty przez everr za pkt 1 regulaminu
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 4230 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 26217

"Staraj się dążyć do doskonałości, rób więcej niż możesz,
kochaj przyjaciół, mów prawdę, bądź wierny oraz szanuj swojego ojca i matkę.
Te zasady pomogą Ci osiągnąć mistrzostwo, uczynią Cię silniejszym,
napełnią nadzieją i wskażą Ci drogę ku wielkości." - Joe Weider®

...
Napisał(a)
Usunięty przez everr za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 233 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1224

Daj SoOga :P Podbije ! hehe

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 375
Może do tej pory śpię?? A wy możecie czuć się jak aktorzy w moim śnie ;-P

Ale tak poważnie, to cholera dziwnie jest z tymi wagami, na elektronicznej swojej ważę o 7 kg więcej niż na takiej "przedziałkowej" normalnej u znajomego ... czas się chyba wybrać do pana doktora i niech on dokona pomiaru na tej takiej oldschoolowej
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 4230 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 26217
chyba tak....

zdr.

"Staraj się dążyć do doskonałości, rób więcej niż możesz,
kochaj przyjaciół, mów prawdę, bądź wierny oraz szanuj swojego ojca i matkę.
Te zasady pomogą Ci osiągnąć mistrzostwo, uczynią Cię silniejszym,
napełnią nadzieją i wskażą Ci drogę ku wielkości." - Joe Weider®

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1655 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23447
A przez cały czas ważyłeś się o tej samej porze ?? na czczo ?? bo to jest ważne.

Pochlebcy są podobni do przyjaciół tak jak wilki do psów

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 375
nie no wiem że pokarm we mnie również waży więc po czynnościach porannych staje zawsze na tej mojej śmiesznej wadze
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 233 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1224
he :D to idz do doktora :P oni tak jak mowisz maja fajne wagi :P i elegancko wszystko zrobi

Daj SoOga :P Podbije ! hehe

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 52825
Wlazna wage zawsze o tej samej porze

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 233 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1224
on pisal , wazy sie codziennie rano :)

Zmieniony przez - crxx16 w dniu 2007-07-18 21:59:32

Daj SoOga :P Podbije ! hehe

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Problem z lewą ręką..

Następny temat

Dieta masowa

electro
Polecane artykuły