...
Napisał(a)
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:
- M.P JUNIORÓW I WETERANÓW KAZIMIERZ BISKUPI`2002
- M.P JUNIORÓW I WETERANÓW KAZIMIERZ BISK.`2003 FOTOSTORY
- Mistrzowstwa Polski Juniorow i Weteranow w Kulturystyce
- M.P JUNIORÓW I WETERANÓW MEGAFOTOSTORY
- Mistrzostwa Europy Juniorów i Weteranów w Kulturystyce i Fitness w Białymstoku
- MŚ juniorów i weteranów,Budapeszt-brazowy medal Hryszkiewicza
PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!
Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.
Sprawdź...
Napisał(a)
...
Napisał(a)
Wyniki
Junior Women's Fitness Upto 163 cm
1. Anna Mekhnina (Russia)
2. Nina Smirnova (Russia)
3. Svetlana Yurkova (Russia)
4. Darya Matyutina (Russia)
5. Anna Kwasniewska (Poland)
6. Svetlana Deputatova (Russia)
7. Ekaterina Gilderman (Russia)
Junior Women's Fitness Over 163 cm
1. Olga Tikhonova (Russia) - абсолютная чемпионка
2. Barbora Sykorova (Czech Republic)
3. Vera Yurtaeva (Russia)
4. Vivien Gal (Hungary)
5. Natalia Swienc (Poland)
Junior Men's Fitness
1. Jan Jankovic (Czech Republic)
2. Zoltan Vajda (Hungary)
3. Rafal Cwiklinski (Poland)
Junior Women's Body-Fitness Over 163 cm
1. Yuliya Ushakova (Russia) - абсолютная чемпионка
2. Kristyna Buckova (Czech Republic)
3. Radmila Alieva (Russia)
4. Eva Svackova (Czech Republic)
5. Olga Anfalova (Russia)
6. Natalia Gacka (Poland)
7. Dagnija Berzina (Latvia)
Master Women's Body-Fitness
1. Nellie Tsyshkevich (Russia)
2. Olga Stepanyuk (Russia)
3. Barbara Panarese (Italy)
4. Elena Ivanova (Russia)
5. Marta Welke (Poland)
6. Nina Mukhortova (Russia)
Nathalie Chabbert (France)
Olga Olkova (Russia)
Kristin Kristjansdottir (Iceland)
Kristine Vedernikova (Latvia)
Marie-Pierre Ripert (France)
Junior Men's Classic Bodybuilding
1. Lukas Topinka (Czech Republic)
2. Alexander Molodykh (Russia)
3. Nerijus Grybas (Lithuania)
4. Patryk Kot (Poland)
5. Eiko Rapur (Estonia)
6. Maxim Kozhevnikov (Russia)
Junior Men's Bodybuilding Over 75 kg
1. Alexey Lesukov (Russia)
2. Roman Havryshuk (Ukraine)
3. Sergey Basarov (Russia)
4. Michail Dirun (Russia)
5. Rene Blaschek (Austria)
6. Michael Motanov (Lithuania)
Oskars Stals (Latvia)
Milan Menda (Czech Republic)
Martin Smutek (Czech Republic)
Tomasz Ziolkowski (Poland)
Marin Meksi (Albania)
Masters Men's Bodybuilding 40-49 years Up to 90 kg
1. Stavros Malaktos (Cyprus)
2. Igor Shmatchenko (Russia)
3. Grzegorz Strojecki (Poland)
4. Igor Semenchuk (Russia)
5. Patrick Cornuet (France)
Masters Men's Bodybuilding 40-49 years Over 90 kg
1. Sergey Cheremniych (Russia)
2. Stanislav Shakh-Nazarov (Russia)
3. Wolfgang Schober (Austria)
4. Alexander Alexeev (Russia)
5. Vadim Boyarshinov (Russia)
6. Rovshan Guliyev (Azerbaijan)
Josef Briechle (Germany)
Leonardo Giancippoli (Italy)
Robert Winogrodzki (Poland)
zdjecia
http://www.body-building.ru/forums/index.php?showtopic=2771&st=0
Junior Women's Fitness Upto 163 cm
1. Anna Mekhnina (Russia)
2. Nina Smirnova (Russia)
3. Svetlana Yurkova (Russia)
4. Darya Matyutina (Russia)
5. Anna Kwasniewska (Poland)
6. Svetlana Deputatova (Russia)
7. Ekaterina Gilderman (Russia)
Junior Women's Fitness Over 163 cm
1. Olga Tikhonova (Russia) - абсолютная чемпионка
2. Barbora Sykorova (Czech Republic)
3. Vera Yurtaeva (Russia)
4. Vivien Gal (Hungary)
5. Natalia Swienc (Poland)
Junior Men's Fitness
1. Jan Jankovic (Czech Republic)
2. Zoltan Vajda (Hungary)
3. Rafal Cwiklinski (Poland)
Junior Women's Body-Fitness Over 163 cm
1. Yuliya Ushakova (Russia) - абсолютная чемпионка
2. Kristyna Buckova (Czech Republic)
3. Radmila Alieva (Russia)
4. Eva Svackova (Czech Republic)
5. Olga Anfalova (Russia)
6. Natalia Gacka (Poland)
7. Dagnija Berzina (Latvia)
Master Women's Body-Fitness
1. Nellie Tsyshkevich (Russia)
2. Olga Stepanyuk (Russia)
3. Barbara Panarese (Italy)
4. Elena Ivanova (Russia)
5. Marta Welke (Poland)
6. Nina Mukhortova (Russia)
Nathalie Chabbert (France)
Olga Olkova (Russia)
Kristin Kristjansdottir (Iceland)
Kristine Vedernikova (Latvia)
Marie-Pierre Ripert (France)
Junior Men's Classic Bodybuilding
1. Lukas Topinka (Czech Republic)
2. Alexander Molodykh (Russia)
3. Nerijus Grybas (Lithuania)
4. Patryk Kot (Poland)
5. Eiko Rapur (Estonia)
6. Maxim Kozhevnikov (Russia)
Junior Men's Bodybuilding Over 75 kg
1. Alexey Lesukov (Russia)
2. Roman Havryshuk (Ukraine)
3. Sergey Basarov (Russia)
4. Michail Dirun (Russia)
5. Rene Blaschek (Austria)
6. Michael Motanov (Lithuania)
Oskars Stals (Latvia)
Milan Menda (Czech Republic)
Martin Smutek (Czech Republic)
Tomasz Ziolkowski (Poland)
Marin Meksi (Albania)
Masters Men's Bodybuilding 40-49 years Up to 90 kg
1. Stavros Malaktos (Cyprus)
2. Igor Shmatchenko (Russia)
3. Grzegorz Strojecki (Poland)
4. Igor Semenchuk (Russia)
5. Patrick Cornuet (France)
Masters Men's Bodybuilding 40-49 years Over 90 kg
1. Sergey Cheremniych (Russia)
2. Stanislav Shakh-Nazarov (Russia)
3. Wolfgang Schober (Austria)
4. Alexander Alexeev (Russia)
5. Vadim Boyarshinov (Russia)
6. Rovshan Guliyev (Azerbaijan)
Josef Briechle (Germany)
Leonardo Giancippoli (Italy)
Robert Winogrodzki (Poland)
zdjecia
http://www.body-building.ru/forums/index.php?showtopic=2771&st=0
...
Napisał(a)
:)
Polecane artykuły