SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

co bierzecia na trase ok 100 km

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3919

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
jak w temacie- co bierzecie ze sobą na trase ok 100 km?
ja biore zestaw naprawczy - detka, łyżka, pompka -standard, jakiegos batona z kulturystycznego sklepu i 5zł
no i woda oczywiscie
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 12147 Wiek 45 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 206608
Ja zawsze brałem przede wszystkim dużo picia Oprócz tego kompletny zestaw do łatania kiszek, zestaw narzędzi pozwalający w razie potrzeby usunąć większość mniej poważnych usterek (głównie na wypadek jakby coś się zaczęło odkręcać), parę zapasowych łożysk i różnych pierdół. Koniecznie też telefon, żeby w razie problemów gdzieś na zadupiu mieć kontakt ze światem
Doświadczenie nauczyło mnie, że jadąc dalej lepiej mieć ze sobą plecak i parę dodatkowych kilogramów złomu, niż w razie czego kombinować jak koń pod górę, żeby wrócić do domu.


Zmieniony przez - TJM w dniu 2007-07-01 14:18:58

Zmieniony przez - TJM w dniu 2007-07-01 14:20:25
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 108 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1012
Ja sie nie musze martwic bo tyle bym nawet nie przejechal ustal bym na 50 km

Co cie nie zabija . to cie wzmocni...

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1380 Wiek 58 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 13616
2 bidony (0,5 i 1,0 litra) z napojem energetyczno-izotonicznym Olimpa
i dobry humor

na 3 godzinki wystarczy

Moderator działu Prawo i Ekonomia

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 769 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6021
ja jechałem 70 km to wzolem tylko wode
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 202 Wiek 41 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1269
Ja w wiekszosci biore to co wyzej bikerzy napisali. Na 100 biore bluze z dlugim rekawem i buklak bo bym nie nadazyl tankowac bidonu ;)

:> ó?o:..

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 79 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 683
to ja jestem takim hardcorowcem?? bidon 0,5l, kasa, fon i taka mieszanka w proszku skladajaca sie z dekstrozy, kreatyny i taki plusszz dla sportowców. Ale tej mieszanki jeszcze nigdy nie zużyłem hehe. No moze czasami jeszcze jakas dętka i pompajka

<<<<co nas nie zabije, to nas wzmocni>>>>

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 282 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 15166
dwa klucze, dwa bidony i czasami aparat foto :]

kadoGan

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 181 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4148
ja biore rower i czasem bidon
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6199 Wiek 3 lata Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 23179
A ja nie biore nic procz kasy, zazwyczaj po 50km zachacze o jakis wodopuj i jade dalej. Ostatnio na takie trasy 100km+ to pale 1litr, a reszte jak wracam na chate

Zmieniony przez - Ermac w dniu 2007-07-17 00:35:19

K** Team Member
SFD Bold Team

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rozpiska interwałów do sprawdzenia.

Następny temat

Bieganie prozdrowotne

Shoty
Polecane artykuły