Coś sam kombinowałem, szperałem po necie i mądrych książkach, ale chciałbym żeby ktoś z większym doświadczeniem niż moje sprawdził tą dietę. Ćwiczę 3-4 razy w tygodniu po 2h plus codziennie 6tkę Weidra. Mam 170cm wzrostu i ważę 72kg. Chcę nabierać masy, ale jednocześnie stracić tłuszczyk z brzucha.
Rano jem jogurt naturalny 500g + musli ok 100g, grahamkę albo dwie (zależy od tego jak jestem głodny) z chudą wędliną i pomidorem.
Między posiłkami często miksuję blenderem jogurt z kakao i bananem (mam wrażenie sytości po tym, a chyba wiele tłuszczu nie ma)
Na obiad ryż lub makaron z sosem warzywnym, czasem jak nie mam czasu to tak jak na śniadanie. Wieczorem również zestaw śniadaniowy :D
I co wy na to, czego tu brakuje?
Rano jem jogurt naturalny 500g + musli ok 100g, grahamkę albo dwie (zależy od tego jak jestem głodny) z chudą wędliną i pomidorem.
Między posiłkami często miksuję blenderem jogurt z kakao i bananem (mam wrażenie sytości po tym, a chyba wiele tłuszczu nie ma)
Na obiad ryż lub makaron z sosem warzywnym, czasem jak nie mam czasu to tak jak na śniadanie. Wieczorem również zestaw śniadaniowy :D
I co wy na to, czego tu brakuje?
I want to thx my buddies... For sticking the Knife in my back!
Krzysztof Piekarz