SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

KREATYNA+HMB, SPALANIE I BUDOWANIE?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1449

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 96 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 555
WITAM
MA PYTANIE CZY DOBRYM POMYSLEM BEDZI EPOLACZENIE KREATYNY Z HMB MASS XXL I BIALKIEM OSTROVI, CEL MASA, JEDNAK CHCIALBYM TROCHE ZRZUCIC Z BRZUCHA(94CM) A ROZBUDOWAC KLATKE(114) CWICZE ROK EFEKTY DOBRZE WIDOCZNE NIE JESTEM ZALANY, Z WYJATKIE BRZUCHA.A I NIGDY WCZESNIEJ NIE CWICZYLEM BRZUCHA

BUJAĆ TO MY, ALE NIE NAS!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 9317 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 45818
CEL MASA, JEDNAK CHCIALBYM TROCHE ZRZUCIC Z BRZUCHA(94CM) A ROZBUDOWAC KLATKE(114)
albo jedno albo drugie, albo masa albo redukcja, wybierz sobie jedną z opcji bo dwóch niedasz rady.

PRO MODERATOR DZIAŁU

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 222 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2706
jw
albo masa/siła albo redukcja tłuszczu
jeśli chcesz się redukować gainer odpada(węgle o wysokim ig-maltodekstryny,dekstroza..które się szybko wchłaniają i nie zdążysz ich spalić)..
czyli proponuję dieta z produktami o niskim ig(kasze,ryż brązowy itp,poczytaj)
z supli l-karnityna+jakiś spalacz,termal oparty o kofeinę,efedrynę
co do hmb to nie kupuj..bo to jest wielka niewiadoma..niepoparta żadnymi badaniami naukowymi i tak naprawdę niewiadomo czy to działa czy to tylko efekt placebo..a jeśli już działa to wminimalnym stopniu i jeżeli chodzi o stosunek jakość/cena to najgorszy suplement

so far , so good...so what?

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 6 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 126451
musisz dostosowac w dość dużym stopniu dietę do tego celu a powoli może sie okazywać, że będzie się tak działo jak pragniesz/jednakże pewnie nieodzowne mogą okazać się aeroby/.
gainera raczej bym wyrzucił z tego kompletu- dwa pozostałe pozostawiając.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 5052 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 61437
Przemyślana dieta, dobra genetyka i może ci się udac
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jak to brac?

Następny temat

TEST:Storm+Shock-s.24/spalacze-s.39 by BART

electro
Polecane artykuły