Wznowiłem treningi z początkiem 2007 roku... (2,5 roku przerwy z powodu ciężkiej kontuzji)...
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:
- do oceny:p 19 lat, 2 lata na silce ale bez DIETY!!! jem to co mi smakuje...
- Plecki do oceny - mało fotek ale zawsze coś ;)
- Moja pierwsza redukcja bez siłowni ( do oceny)
- Tatuaż Romana Dmowskiego do oceny-ewentulnie biceps do oceny
- Do lata do lata do oceny
- Zdjęcia do oceny !!! twarzowe podobienstwo do arniego!!
PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!
Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.
Sprawdź
...
To samo ,bez bluzgania OK ?
-=(
)=-Red : "Nasze Zdjęcia"-=(
)=-
Zmieniony przez - Cichy-Figa w dniu 2002-11-02 15:36:08
-=(
)=-Red : "Nasze Zdjęcia"-=(
)=-
Zmieniony przez - Cichy-Figa w dniu 2002-11-02 15:36:08
-= Powrót po 9 latach nieobecnosci :) =-
...
...
Ano są postępy jesteś bardziej brązowy
Moderator działu Komputery
Jeżeli potrzebujesz sterowniki przyciśnij na napis w prawym dole mojej wypowiedzi.
Zmieniony przez - wodór w dniu 2002-10-26 22:55:38
hrhr 
...
nadal słuchasz Pantery ?
"Demon to some , angel to others ..."
Moderator działu "Film/muzyka/książki"
"Demon to some , angel to others ..."
Moderator działu "Film/muzyka/książki"
...
Nie. Słucham techno. A Pantery to w zasadzie wcale nie słuchałem, a koszulke miałem bo mi się podobała (głupie to trochę ale trudno). A opalenizna jest naturalna.
< God is a DJ >
< God is a DJ >
Wznowiłem treningi z początkiem 2007 roku... (2,5 roku przerwy z powodu ciężkiej kontuzji)...
...
...
Moze to wina zdjecia ale plecki i kaptury srednie . Reszta jes OK
" Kazda szparka się śmieje kiedy warka sie leje "

" Kazda szparka się śmieje kiedy warka sie leje "

" Życie jem jak Milkę ,
Bo wiem że jestem lśnieniem
I oka mgnieniem że będę wspomnieniem "
...
sylweta fajna ale jakos spuchłes na twarzy moze mały koksik
a jak nie to jakie odzywy????
R Y B A
a jak nie to jakie odzywy????
R Y B A
...
Jak bym przez ten czas brał koksy to bym był dwa razy taki. Tylko kulturystyka naturalna. Od czasu do czasu odżywka sie trafi (jak jest kasa). Jak sie robi mase to się wszędzie tyje. Zawodnicy sumo nie mają szczupłych twarzy, a koksów nie biora. a kaptury małe bo taka pozycja, a plecy też ciulowo wyszły ale duzo większe nie są niż tutaj ale troszkę tak. najgorzej jednak u mnie z klatką i barkami. z tym mam straszne problemy :(.
< God is a DJ >
< God is a DJ >
Wznowiłem treningi z początkiem 2007 roku... (2,5 roku przerwy z powodu ciężkiej kontuzji)...
...
postępy są i to spore
widać że ci masy doszło i ogólnie lepsza sylwetka
swoją drogą dawno cie nie było widać na forum
s
gacz za foty
M
deraT
r dziaŁu Nasze H
bby
"No SaLvAtIoN, no forgiveness"
widać że ci masy doszło i ogólnie lepsza sylwetka
swoją drogą dawno cie nie było widać na forum
s
gacz za foty
M
deraT
r dziaŁu Nasze H
bby
"No SaLvAtIoN, no forgiveness"
~~~~~~~~~~~
Moderator działu:
*Sporty Extremalne
"No SaLvAtIoN, no forgiveness"
...
małą masz klate-95 cm na wydechu przy tej wadze to mało ,natomiat ręke masz dobrą ,a ja mam małą.
Jak mówi stare polskie przysłowie :"Kobieta ma być ładna ,mądrych wystarczy mieć kolegów"
Do wszystkich dziewczyn na forum ,a szczególnie do tych co dopiero sie zapisały:
1. Daj zdjecie!
2. Wyslij mi zdjecie!
3. Dzieki, ale moze wrzuc jakies zdjecie.
4. Zapodaj zdjecie, a jak nie to przyslij mi na mejla.
5. Daj swoje zdjecie, to ocenimy.
6. Daj wiecej zdjec!
7. Masz jakies zdjecie?
8. Z góry dziekuje
Jak mówi stare polskie przysłowie :"Kobieta ma być ładna ,mądrych wystarczy mieć kolegów"
Do wszystkich dziewczyn na forum ,a szczególnie do tych co dopiero sie zapisały:
1. Daj zdjecie!
2. Wyslij mi zdjecie!
3. Dzieki, ale moze wrzuc jakies zdjecie.
4. Zapodaj zdjecie, a jak nie to przyslij mi na mejla.
5. Daj swoje zdjecie, to ocenimy.
6. Daj wiecej zdjec!
7. Masz jakies zdjecie?
8. Z góry dziekuje
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!

Krzysztof Piekarz

