SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Do oceny (ale bez wrzucania)

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5016

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1878 Wiek 43 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 9984


Oto ja w 1999 r. Wakacje. Petarda nie? ;)

< God is a DJ >

Wznowiłem treningi z początkiem 2007 roku... (2,5 roku przerwy z powodu ciężkiej kontuzji)...

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 18994 Wiek 41 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 77015
To samo ,bez bluzgania OK ?

-=()=-Red : "Nasze Zdjęcia"-=()=-

Zmieniony przez - Cichy-Figa w dniu 2002-11-02 15:36:08

-= Powrót po 9 latach nieobecnosci :) =-

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1878 Wiek 43 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 9984


A to ja z wakacji (sierpień) z tego roku. Jakie postępy? co o tym myślicie?

< God is a DJ >

Wznowiłem treningi z początkiem 2007 roku... (2,5 roku przerwy z powodu ciężkiej kontuzji)...

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 10032 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 59628
Ano są postępy jesteś bardziej brązowy


Moderator działu Komputery
Jeżeli potrzebujesz sterowniki przyciśnij na napis w prawym dole mojej wypowiedzi.

Zmieniony przez - wodór w dniu 2002-10-26 22:55:38

hrhr

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
nadal słuchasz Pantery ?

"Demon to some , angel to others ..."

Moderator działu "Film/muzyka/książki"
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1878 Wiek 43 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 9984
Nie. Słucham techno. A Pantery to w zasadzie wcale nie słuchałem, a koszulke miałem bo mi się podobała (głupie to trochę ale trudno). A opalenizna jest naturalna.

< God is a DJ >

Wznowiłem treningi z początkiem 2007 roku... (2,5 roku przerwy z powodu ciężkiej kontuzji)...

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1878 Wiek 43 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 9984


O i to tez ja, z wakacji tego roku, ale to jest chyba z początku sierpnia.

< God is a DJ >

Wznowiłem treningi z początkiem 2007 roku... (2,5 roku przerwy z powodu ciężkiej kontuzji)...

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 4473 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 18798
Moze to wina zdjecia ale plecki i kaptury srednie . Reszta jes OK


" Kazda szparka się śmieje kiedy warka sie leje "

" Życie jem jak Milkę ,
Bo wiem że jestem lśnieniem
I oka mgnieniem że będę wspomnieniem "

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
sylweta fajna ale jakos spuchłes na twarzy moze mały koksik a jak nie to jakie odzywy????

R Y B A
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1878 Wiek 43 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 9984
Jak bym przez ten czas brał koksy to bym był dwa razy taki. Tylko kulturystyka naturalna. Od czasu do czasu odżywka sie trafi (jak jest kasa). Jak sie robi mase to się wszędzie tyje. Zawodnicy sumo nie mają szczupłych twarzy, a koksów nie biora. a kaptury małe bo taka pozycja, a plecy też ciulowo wyszły ale duzo większe nie są niż tutaj ale troszkę tak. najgorzej jednak u mnie z klatką i barkami. z tym mam straszne problemy :(.

< God is a DJ >

Wznowiłem treningi z początkiem 2007 roku... (2,5 roku przerwy z powodu ciężkiej kontuzji)...

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 10494 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 50243
postępy są i to spore widać że ci masy doszło i ogólnie lepsza sylwetka
swoją drogą dawno cie nie było widać na forum
sgacz za foty



MderaTr dziaŁu Nasze Hbby

"No SaLvAtIoN, no forgiveness"

~~~~~~~~~~~
Moderator działu:
*Sporty Extremalne

"No SaLvAtIoN, no forgiveness"

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 10472 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 80831
małą masz klate-95 cm na wydechu przy tej wadze to mało ,natomiat ręke masz dobrą ,a ja mam małą.


Jak mówi stare polskie przysłowie :"Kobieta ma być ładna ,mądrych wystarczy mieć kolegów"
Do wszystkich dziewczyn na forum ,a szczególnie do tych co dopiero sie zapisały:
1. Daj zdjecie!
2. Wyslij mi zdjecie!
3. Dzieki, ale moze wrzuc jakies zdjecie.
4. Zapodaj zdjecie, a jak nie to przyslij mi na mejla.
5. Daj swoje zdjecie, to ocenimy.
6. Daj wiecej zdjec!
7. Masz jakies zdjecie?
8. Z góry dziekuje
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

A co mi tam- Spróbuje :)

Następny temat

sam zobacz

electro
Polecane artykuły