Szacuny
16
Napisanych postów
3600
Na forum
19 lat
Przeczytanych tematów
27033
Ja kibicuje kimbo ,to nie jest tak ze kimbo jest zwykłym ulicznikiem kiedys walczył jako bokser tylko ze amotorsko,Mercer był kiedys dobrym zawodnikiem ale dawno,na prezentacji odniosłem wrazenie ze kimbo jest w lepszej formie fizycznej niz mercer,walka jest chyba 23
Szacuny
16
Napisanych postów
3600
Na forum
19 lat
Przeczytanych tematów
27033
Mercer to przeszłosc
walczy tylko po to zeby jeszcze cos zarobic może kiedys był wielkim mistrzem ale niewiedział kiedy skonczyc, on ma chyba 46 lat i jest bez formy
Szacuny
16
Napisanych postów
3600
Na forum
19 lat
Przeczytanych tematów
27033
ciężko mi to przyznac ale jesli by doszło do walki saleta vs kimbo na zasadach mma to saleta miałby spore szanse na zwycięstwo bo lepiej kopie ale jesli w role wchodziłyby tylko techniki reczne to kimbo go rozniesie , jak znam salete to po 5 min uciekł