SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ray Mercer vs Kimbo Slice - walka mma! ;-)

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 28176

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 63 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2457
dawidek na mma-tv.net bedzie cala gala na zywo ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Już doczekać się nie mogę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 63 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2457
no jak wszyscy chyba ;) co obstawiamy ja stawiam moja wirtualna stowke na kimbo z basem cwiczyl wierze w niego ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 249
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 63 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2457
no to wygralem 100 a tymbardziej ze wygral w parterze ;) i co hejterzy ? tak jechaliscie po nim ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 3600 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 27033
moje przewidywania sie sprawdziły kimbo wygrał myslałem ze zrobi to w stójce pięsciami jestem pod wrażeniem tej walki kimbo mnie zaskoczył umiętnosciami jakie pokazał może niebedzie mistrzem świata ale powinen walczyc na przyzwoitym poziomie a jesli bedzie nadal korzystał z pomocy ruttena to moze zajsc wyskoko

Życie to boisko,na którym nie gra się czysto.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 577 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5648
Bo Kimbo to zwykły ulicznik, nic on tam szczególnego nie umie, co by nie umiał niejeden koleś z mojego miasta. Tylko, że dobrze się "sprzedaje" i Rutten wiedział gdzie się wkręcić. Po walce Mercera z Remym już czułem, że ten Mercer to kawał dziada, ale żeby przegrać z Kimbo na zasadach MMA, to naprawdę trzeba umieć Lecę obejrzeć walkę.

"La vendetta e nostra"
"Ból jest tymczasowy, Duma jest wieczna"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 577 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5648
Kimbo to kawał frajera. Nienawidze tego zawodnika. Taki wielki mi tu stójkowicz, pieprzył o gilotynie Gannona, a sam jak skończył walkę. Widziałem pretensje Mercera i uważam je za uzasadnione. Kimbo wydygał dupę, a tego staruszka w parterze to ja bym skończył na wiele sposobów. Kimbo coś tam próbował w stójce, ale nie bardzo to robiło wrażenie na Mercerze. Ogólnie to Kimbo nigdy nie będzie nawet średniakiem wagi ciężkiej, bo trochę za późno zaczął swoją karierę w MMA.

"La vendetta e nostra"
"Ból jest tymczasowy, Duma jest wieczna"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kimbo jest 4 lata młodszy od Nastuli... a w przypadku Nastuli głosy że jest 'za stary by być nawet średniakiem' się nie pojawiały Sorry za porównanie ulicznika do Mistrza Olimpisjkiego .. Ale myśle że Kimbo właśnie będzie średniakiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 271 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2415
Kimbo był agresywniejszy, i widać że był przygotowany aby od razu przejść do parteru. W walce bokserskiej miał zbyt wiele do stracenia, a tak z "ulicy" wchodzi na "salony". Duży awans- z ekranu monitora na ekran telewizora.

Nawet jak niewiele pokaże w przyszłych walkach mma, to amerykanie lubią takich "od zera do bohatera" i ma szanse zarobić trochę pieniędzy...
Jednym słowem nie zmarnował swojej szansy , a jak będzie dalej to zobaczymy na kogo będzie trafiał i na co pozwolą mu jego przyszli przeciwnicy.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ranking MMA by (MMA WEEKLY)

Następny temat

Sakakibara w BTT (fotki)

WHEY premium