SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

BJJ Jelenia Góra

temat działu:

Baza klubów Sztuk Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4409

Nowy temat Dział zamknięty
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez Lady M z działu Grappling.
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 90 Wiek 47 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1344
witam szukam chętnych z Jeleniej Góry na dojazdy na weekendy do Wrocławia na lekcje bjj... najchętniej z innych klubów... ilość miejsc silnie ograniczona... po bliższe szczegóły proszę zgłaszać się na priv...

pozdrawiam

"Ziemia ma skórę, a ta skóra ma choroby. Jedną z nich jest człowiek."-Onkel Friedrich

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 90 Wiek 47 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1344
jeżeli są zainteresowani to podam szczegóły telefonicznie 0691187047 lub via email: [email protected]


pozdro

"Ziemia ma skórę, a ta skóra ma choroby. Jedną z nich jest człowiek."-Onkel Friedrich

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam odewij sie do mnie na gg w tej sprawie.Mysle ,ze mam dobre rozwiazanie.

Witam

www.jujitsu.jgora.pl

Do wakacji BJJ było od czasu do czasu, ale teraz ma sie to zmienić i zagościć na stałe w repertuarze SOJJ na bazie/w ramach szkół z Wrocławia
Rio Grappling Club Wrocław
Boi -Team

Zmieniony przez - hurron w dniu 2008-07-03 12:43:27
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 90 Wiek 47 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1344
no i się narobiło panie Hurron:) ... jest BJJ w Jelonce...



zapraszamy chętnych

Zmieniony przez - Naoshi79 w dniu 2008-07-06 15:18:53

"Ziemia ma skórę, a ta skóra ma choroby. Jedną z nich jest człowiek."-Onkel Friedrich

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4074
Jeśli można prosiłbym o więcej informacj byłem ostanio we wtorek na złotniczej na treningu na 20 i nikt się nie zjawił trochę się rozczarowałem bo bardzo chciałbym chodzić na bjj
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 11027 Wiek 42 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 72191
Są wakacje więc różnie to może być poczekaj aż ktos z sekcji ci udzieli informacji czy sa poprostu treningi w tym okresie

"Musisz świecić przykładem odwagi, honoru, żarliwej dla Narodu służby"

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1731 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 8943
W Polsce sale treningowe sa najczesciej w szkolach, a te maja wakacje i nic nie zmusi pracownika szkoly do pracy w wakacje. Wiec treningow najczesciej nie ma, bo nie ma kto otworzyc sali :(

Ale juz nie dlugo wrzesien, dzieci ochoczo pobiegna do szkoly i wiekszosc milosnikow SztW bedzie mogla cwiczyc :)

Pure Guinness

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 90 Wiek 47 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1344
kurczak zapraszam we wtorek na 20.00 treningi już są... choć faktycznie wakacje to zmora pod względem utrzymywania sekcji


pozdro

"Ziemia ma skórę, a ta skóra ma choroby. Jedną z nich jest człowiek."-Onkel Friedrich

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4074
Ok wpadnę tylko zeby trening sie odbyl bo nie mieszkam w jg i mam problemy z dojazdami w wakacje pozdro
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 90 Wiek 47 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1344
do zobaczenia w takim razie

"Ziemia ma skórę, a ta skóra ma choroby. Jedną z nich jest człowiek."-Onkel Friedrich

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4074
witam a czy treningi w roku szkolnym odbywają sie w tych samych dniach i o tej samej porze ??? czy sa jakies zmiany bo by wypadalo przyjsc na trening a teraz juz nie mam problemu z dojazdem ;)
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 90 Wiek 47 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1344
hej Kurczak! treningi się odbywają normalnie z wyjątkiem dzisiejszego...


3098071 moje gg resztę powiem na gadulcu... pozdro

"Ziemia ma skórę, a ta skóra ma choroby. Jedną z nich jest człowiek."-Onkel Friedrich

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Dział zamknięty
Poprzedni temat

BJJ w Jeleniej Górze

Następny temat

Chełm dziura???

electro
Polecane artykuły