czesc mam troche kasy ok 400zl moze niedlugo bedzie troche wiecej i chcial bym ta kase przeznaczyc na jakies odzywki na mase.dodam ze te odrzywki zaczne brac we wrzesniu bo jak narazie idzie na sucho ale chce kupic teraz bo w wakacje pewnie sie kasa rozejdzie.co mam kupic?po poczytaniu na forum wnioskuje ze jakis gajner ale co do tego kreatyna odpada(tak wnioskuje z czytania forumowych rad) wiec co dodac?jaki ma byc ten gajner znajomy mowil mi o munster masie ze podobno bardzo dobry.jaki bedzie najlepszy dlamnie diety niemam.wiem ze powinna byc ale jakos nie moge jej nigdy utrzymac znajomy co mi polecil ten gajner mowi ze powinienem miec diete ale bez diety tez beda efekty tylko ze moze troche mniejsze.troche sie rozpisalem ale prosze o odpowiedz co kupic za ta kwote 400zl moze troche wiecej gajner + co? jakies witaminy? inne odzywki?
acha dodam jeszcze ze chcialbym cos kupic i brac od teraz jkies witaminy czy cos w tym stylu jakie kupic witaminki?
acha dodam jeszcze ze chcialbym cos kupic i brac od teraz jkies witaminy czy cos w tym stylu jakie kupic witaminki?
Krzysztof Piekarz
jak masz 400 zl to na diete w sam raz wystarczy i jeszcze dokup witaminki i omege3 na twoj staz to cacy