SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Solec Kujawski 2002 - foto story

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 11454

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 11477 Wiek 54 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 94174
Ja widziałem tylko Puffa i Schayna. A bylismy razem z Danone. Szkoda że nikt do nas nie doszedł.


SONBATY

sonbaty http://www.atleta.pl


członek mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 17167 Wiek 43 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 56957
Bardzo fajna relacja, szkoda że jak zwykle polacy nie popisali się profesjonalizmem, to chyba jeden z podstawowych czynnikow który powoduje że nie mamy zbyt wielu sportowców światowej klasy a zawodnicy wolą uciekać za granice bo dopiero tam warunki sprzyjają temu by rozwijać się jako sportowiec, Chyba jeszcze przez długi czas niebędzie poprawy w tej kwestii i niestety niewiele da się z tym zrobić. Małe zainteresowanie kulturystyką i małe pieniądze które wkłada się w ten sport raczej nikogo nie zachęcą do tej dyscypliny...ale kto wie strongmeni zrobili furrorę i moze tak samo będzie też z kulturystyką, oby tak się stało Pozdrawiam!SG!
P.S ładny motylek

"jak se podchmielisz tak się wyśpisz"

Wesoły wegan :)

...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 5468 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 30199
fajne

No pain-no gain
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 5177 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 43039
Dokładnie byłem z Sonbatym i było super...

Danone
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 10032 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 59628
Dałbym Ci dwa sogi ale moge tylko jeden

Moderator działu Komputery na SFD.

hrhr

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 3277 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 28471
olimpowe wystroje i pewnie sponsoringi ale wiesz co mawaszi fajne zdjecia z laska i nie tyko z pucharu tak samo ale wiesz co cos ci powiem widoki w bialym byly lepsze szczegulnie jak sie do miasta wjezdzalo same koscioly i nic wiecej

[_^AjAk^_]
Moderator dzialu odzywki znaczy Suplementacja a i mialem jeszcze taki dzial Ringa teraz przezucono mnie do dzialu zdjecia kiedys acida jana a teraz mam ja
www.kesiek.prv.pl<<<----sprawdz to!

[_^AjAk^_]YoYo ajak
a tutaj są kaczki http://www.insomnia.pl/temat87594/ moja oficjalna strona http://www.kesiu.existonline.com

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 17217 Wiek 47 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 86319
tak a do fury wlozylem skorzane fotele to by sie jeszcze lepiej jechalo A co do soboty to na 99% nie bedzie mnie w Wawie

Pozdrawiam,
Mawashi

Lepiej jest być kanciastym Czymś niż okrągłym Niczym.
**Moderator Działu Trening**

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
kurde bele Mawashi nie sciemniaj to ja siedzialem w ostatnim rzędzie (serio) ale wnioskuje po kącie pod jakim byly robione foty ze musiales byc niedaleko ale napewno Ciebie nie wylookałem tym bardziej twojego motylka bo bym na 100% zwrócił uwagę !

Remember:
"SMILE NOW ,CRY LATER"
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 10032 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 59628
Cobra kolekcjonujesz motylki ???

Moderator działu Komputery na SFD.

hrhr

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 12875 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 63603
Mawashi fotki luks SOG AJAK!!


a co do t3ego ze nikogo nie rozpoznałes to ja wiem czemu !!!! bo sie zapatrzyles na swego motylka i sie niedziwie

pozdrawiam

Moderator gierów komputerowych
* Wrogów trzeba niszczyć -=PLACEK=-
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

WELKOME Helpmistrz!!!

Następny temat

Oceńcie szefunia !!!

electro
Polecane artykuły