SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

WELKOME Helpmistrz!!!

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 7804

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


Witam!!

No to ja jestem...czekam na slowa krytyki itp.....musze nad soba ciagle pracowac,dzialam dalej jak moge,noi moze byc tylko coraz lepiej,
to zdjecie zostalo wykonane pare tygodni po znowieniu treningow wakacyjnych wczasow we wloszech itd...
Mysle ze beda tez pozytywne wypowiedzi.
Pozdrawiam!!!



Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
hehe no w piłe sie gralo(i to dlugo)zly nie bylem ale dalem sobie spokoj,bo moim zdaniem jak chce sie dobrze wygladac trzeba wybrac to albo to....i wybralem kulturystyke.Co do kapturow to nie napiolem poprostu tak sie jakos ustawilem i tak jakos wyszlo z barkami nie jest zle..ale nigdy nie jest dobrze:)

Oto moje new zdjecia ,proponuje takze zobaczyc 2 strone...

https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=47029

Pozdro!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


No... welkome!!
Teraz zapodam swoje zdjecie z polowy wrzesnia,jak widac...jestem bardziej opalony niz po wloszech,ale to wynikalo glowie z mojego trybu pracy wakacyjnej...Bralem Bialko z Naturella pro 92,oraz gainera mct....qrcze jeszcze mi zostalo bialko z hi tec protein 90% oraz kreatynka,jeszcze z tym poczekam do postu,skacza sie imprezy to je sobie wezme,jeszcze sie nie przeterminowalo....
Jak widac chyba troszeczke mi przyszlo,zdeczka stracilem na rzebie,ale juz nad tym pracuje...Prosze o uwagi i jakies wypowiedzi....

Pozdrawiam!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


To zdjecie jest zrobione na poczatku wakacji (chyba widac po opaleniznie),jestem zdeczka "lichy" noi nie opalony :) wygladalem lepiej ale spadlem przez 3 tyg chorobe okolo 4-5 kg od antybiotykow.
i chyba tak to moge wytlumaczyc,zdj robione sa u przyjaciela poniewaz ma fotogeniczna tapetke :)

Pozdrawiam!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1021 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5315
Witaj!

Zdjęcie numer 2 jest ok, pozostałe robione z kilometra.
Ładnie zarysowuje Ci się udo (szkoda że nie napięte, widać niezły kaptur, fajne przedramię.
Bica nie widać dobrze ale w stosunku do fotki nr1 jest widoczna poprawa, widać na barkach, są masywniejsze(generalnie masa jest Ci potrzebna).

Idzie ku lepszemu, tak trzymaj, jeszcze kilka kilo masy + dobra rzeźba i mamy kawał chłopa.

Poproszę większe zbliżenie, no i SOG 4 you oczywiście.

Pozdrawiam
Głosiu



Ashes to ashes, dust to dust

Pozdrawiam
Głosiu

"Uważaj przy czytaniu książek na temat zdrowia, bo możesz umrzeć na błąd w druku." Mark Twain

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 12783 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 104474
cool, sog

BRUTUS
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 10494 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 50243
fajne masz spodenki
rzeczywiscie troche za daleko robiłeś te foty ale na oko jest dobrze



MderaTr dziaŁu Nasze Hbby

"No SaLvAtIoN, no forgiveness"

~~~~~~~~~~~
Moderator działu:
*Sporty Extremalne

"No SaLvAtIoN, no forgiveness"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2483 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 25846
spoko wygladasz










....POZDRAWIAM... Q

....POZDRAWIAM....Q z kRk

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 3058 Wiek 55 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 36772
jest ok ,ale mógłbyś rzeczywiscie dać zbliżenie

Pozdrawiam

Kilop

Doradca w dziale Trening

Pozdrawiam
Kilop

Doradca w dziale Trening

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzieki za szczere slowa...nigdy nie jest za dobrze i moze byc lepiej,co do spodeneczke,to wiem ze sa smieszne ale zrozumcie ze to byly spodenki za kolana i musialem je podwinac aby pokazac wam moje nogi :)(aby nie bylo codo watpliwosci ze sa niby slabe...) Chyba rozumiecie,chcialem zeby bylo wszystko jasne i czytelne z tad takie smieszne podwiniecie i efekt hehe
Sorrki ze taka odleglosc,ale patrzac z aparaciku wydawalo sie ze sie nie "zmieszcze"...nastepnym razem postaram sie o blizsze ,jeszcze zeskanuje zdj z przed roku i je zapodam na forum,hehe bedzie widac chyba efekty,aha co do nog to jestem samokrytyczny i mowie ze nie sa jeszcze wyrzezbione ale teraz pracuje nad tym,a przed wakacjami je elegancko uksztaltuje i napewno pokaze,z blizszej perspektywy.
Czekam na dalesz opinie...srogie i lagodne itp....

Oto moje new zdj...

https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=47029

Pozdro!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 10032 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 59628


Moderator działu Komputery na SFD.

hrhr

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 10472 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 80831
nie jest zle ale nigdy bym nie powiedział ze wazysz 87 kg .


Jak mówi stare polskie przysłowie :"Kobieta ma być ładna ,mądrych wystarczy mieć kolegów"
Do wszystkich dziewczyn na forum ,a szczególnie do tych co dopiero sie zapisały:
1. Daj zdjecie!
2. Wyslij mi zdjecie!
3. Dzieki, ale moze wrzuc jakies zdjecie.
4. Zapodaj zdjecie, a jak nie to przyslij mi na mejla.
5. Daj swoje zdjecie, to ocenimy.
6. Daj wiecej zdjec!
7. Masz jakies zdjecie?
8. Z góry dziekuje
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Moj brat

Następny temat

Solec Kujawski 2002 - foto story

WHEY premium